Alte știri din fotbal
FCSB se schimbă, după eliminarea din Europa » Planul, dezvăluit în direct: „Sub nicio formă. De ce să nu începem așa?!”
0
Stjepan Tomas, după Oțelul - Dinamo 1-1: „Am controlat și am dominat repriza secundă”
0
Nuno Campos anunță noi transferuri la Dinamo după egalul cu Oțelul: „Vor veni în scurt timp”
0
Dinamoviștii, nemulțumiți după egalul de la Galați: „Am pierdut două puncte”
0
Știri din fotbal internațional
Gestul lui Marc Cucurella după Mondial face vâlvă în Anglia
0
Gianni Infantino renunță la ideea care a provocat revoltă » Anunțul făcut în plină noapte
0
Darius Olaru a fost titular și a cucerit primul trofeu cu Union Saint-Gilloise
0
Barcelona a transferat un talent belgian cotat la doar 800.000 de euro: suma uluitoare pe care au plătit-o catalanii
0
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
4
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Ilie Bolojan a convocat ședință extraordinară de la ora 15.00. Guvernul ...
Libertatea
Profesorii iau în calcul să nu înceapă anul școlar. Condițiile dascălilor, ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
Am un Nissan Patrol GR cu 5 usi din 1999. Este supermasina! (HIPERMASINA !) Cine n-a condus asa ceva nu stie despre ce e vorba.
Vorbiti ca sa va aflati in treaba. Omu vorbeste de un model Patrol anume si de specificatiile lui si voua va ardee de istoria Nissan in 3 randuri. Marsh la fotbal!
N-ati inteles nimic din articol, omu' are Nissan Patrol GR 3.0 SE (5 uşi) de vanzare !
Inca un papagal care-si da cu parerea despre masini. Vezi dragule ca are si Nissan forum, au si baietii dornici de aventuri off-road forum...mai citeste!
Ce e mizeria asta de articol? Patrol GR 3.0 din 2001, 3 usi, luat cu 14000E la 78000km din reprezentanta (Spania), cu garantie 2 ani, si cu dotari "off-road": pescuit, vanatoare, dar si naveta la servici - impecabil!
Domnu` Răzvan Scăeşteanu tu te-ai documentat putin asa inainte sa scri despre nissan patrol ? nu are rost sa explic ce date eronate (o sa`mi ia prea mult) dai pe aici si cand ma gandesc ca sunt unii saracii care chiar cred ce spui..
Si tu evita sa mai comentezi despre masini de teren - sigur habar n-ai ce spui. Nissan Patrol este masina de teren recunoscuta pentru multiplele probleme la motorul de 3.0 diesel. Reputatia off-road si-a capatat-o cu modelele de pina in 1998 - robuste si capabile de performante similare cu Toyota, cu un plus mare pentru baza mai stabila. Recomandare - mai citeste despre masini, daca nu le poti proba singur :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.