Alte știri din fotbal
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi”
0
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
0
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
4
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Total de acord cu ce spune EFFE 994 si SAVI93ALEX. As mai adaugă faptul ca dacă Alo si ar fi fost nemulțumit nu își mai prelugea contractul cu Ferrari dar nu are ce face ca Santanderul îi umple conturile de bani si face tot ce i se zice. Rezultatul? Conturi pline de bani si rezultate mediocre spre rușinoase. Banul contează in ziua de azi nu Performanta. Sper ca Vettel sa le dea peste nas mulți ani. Are mașina buna dar este si cel mai bun pilot de F1. A demonstrat-o cu torro rosso si acum cu red bul când ii calcă in picioare pe toți. sper sa bată recordurile lui Schumi ca el este cel care La introdus in F1 si La protejat.
ALONSO a fost odata cel mai bun ,iar la FERRARI banii de la Santander l-au adus ,intre el si KIMI e diferenta enorma ,finlandezu in ultimul an a reusit sa castige la SPA cu o masina a carei dezvoltare a fost oprita cu 2 luni inainte pt. ca ALONSO sa aiba o masina buna urmatorul an.Restul il stii ,nema performante
spionaj, nespionaj, red bull mai au de mancat "multa mamaliga" pana sa ajunga la istoria celor de la ferrari...ca domina ei un sezon, doua...e normal nu sunt primii care fac asta...cine se astepta ca in 2009 brawn gp sa castige titlul in primul si ultimul an in F1?
Chair daca cei de la Ferrari intercepteaza convorbirile team-uli Red Bull,tot degeaba.Vettel si Webber domina campionatul,in special Vettel.Singurul care poate sa le puna probleme este Hamilton,care nici el nu concureza pentru Ferrari.Concluzia:nici la spionaj nu se pricep cei de la Ferrari.
Este rusinos ceea ce se intampla la Ferrari.. amatorism dus la extrem. S-a ales praful de echipa dupa plecarea Jean Todt si Ross Brawn. Au un pilot de superclasa in echipa si nu sunt in stare sa-i ofere o masina pe cinste. Domenicali asta nu isi da seama cat de penibil e si isi mai permite dume gen "cea mai tare echipa din istorie" in loc sa-si vada lungul nasului si sa faca ceva bun pentru Ferrari. E o rusine ce se intampla in acest moment acolo. Alonso incearca in fiecare cursa imposibilul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.