Alte știri din fotbal
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Ce JEG de masina am vrut sa zic.
Super masina!! la ce drumuri avem in Romania e numai buna akuma depinde si pretul 10 400 euro e cam mult pe buzunarele oricarui cetatean care se gandeste sa cumpere o masina romaneasca.Oricum noi sa fim sanatosi ca masini tot vom gasi si poate cine stye le-o mai ieftini :))
Ce jeg de masina. Parca si vad primii tarani care se vor da mari ca au jeep si fac si ei parte din inalta societate. Si urata si proasta. Un sandero inutil de mare ridicat pe niste roti minuscule, parca ar fi de jucarie. Bravo reno
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.