Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele de start
0
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
in acest caz se va vedea diferenta care ne separa de unguri ei au judecat drept noi vom judeca stramb si il vom face scapat pe rrom.ma mir ca nu au trimis sageata un minor sa nu poata raspunde penal.....desteapta-te romaneeeee !!!!!!
garda face parte cu ei...dovada sta declaratia gaboriciului care stie el exact ca nu face parte din clan fara sa-l intrebe nimeni nimic
tziganul sa faca puscarie pe viata. insa nu inteleg reactia ambasadei americane: urmarim cu atentie cazul. adica exact cum au urmarit si cazul Teo Peter si l-au musamalizat.
Astfel de clanuri sunt in toate localitatile si sunt folosite de politicienii din toate partidele parlamentare pt a cara la voturi toata tiganimea si lumea interlopa din zona respectiva! Este un fenomen national si cine nu l-a observat inca inseamna ca nu realizeaza in ce tara traieste! Voturi pt mafia politica in schimb protectia politiei si justitiei si accesul la licitatile trucate pt adjudecarea frauduloasa a banului public! Ce sa mai vorbim cand presedintele merge la petrecerile tiganesti si sotia primeste aur de la ciori sau fratele lui care s-a inrudit cu Bercea Mondialul, desi avea peste 100 de dosare penale deschise! In orice tara starnea indignare la noi indiferenta! SA DORMIT
Astfel de clanuri sunt in toate localitatile si sunt folosite de politicienii din toate partidele parlamentare pt a cara la voturi toata tiganimea si lumea interlopa din zona respectiva! Este un fenomen national si cine nu l-a observat inca inseamna ca nu realizeaza in ce tara traieste! Voturi pt mafia politica in schimb protectia politiei si justitiei si accesul la licitatile trucate pt adjudecarea frauduloasa a banului public! Ce sa mai vorbim cand presedintele merge la petrecerile tiganesti si sotia primeste aur de la ciori sau fratele lui care s-a inrudit cu Bercea Mondialul, desi avea peste 100 de dosare penale deschise! In orice tara starnea indignare la noi indiferenta! SA DORMIT
"Nu e din clan, dar e rudă cu ei" acu ne luati si de prosti?
Tragedia e că a murit un sportiv, un om. Tragedia e că avem interlopi, un nume prea demn pentru o clasă socială ce trăiește într-o decadență socială și umană tot mai profundă. Dumnezeu să-i ierte, și pe criminali și pe băiatul ce a murit. Sperăm într-o singură instanță, cea divină. Pe pământ justiția e efemeră și subiectivă.
sal!sincere condoleante familiei! sunt degustat de aceasta natie scarboasa,de acesti paraziti ai societatii de rahat in care suntem obligati sa supravietium,ca de trait poate or trai copii nostri! eu unul sunt pt exilarea lor,sa=i ducem la marginea oraselor si sa=i ingradim acolo............................. si eu cred ca ambasada SUA tre sa taca,ca=n cazul TEO PETER s=a musamalizat totul,asa ca gura mica........................
Ambasada SUA este ULTIMA care ar avea dreptul moral sa exprime vreo parere referitor la acest caz. sa nu uite domniile lor ca a existat si unul Teo Peter pe care americanii l-au musamalizat rusinos. toata compasiunea pentru familia baschetbalistului, fapta este trista, moartea acestui tinar sportiv este la fel de trista, regretabila si rurusinoasa in special pentru modul in care autoritatile (medicale, de ordine publica etc) au gestionat-o. dar Ambasada SUA sa TACA!!! acest caz poate readuce in discutie reorganizarea Politiei. oare au fost dati afara din Politie cei ce erau cu adevarat "in plus"?criteriile de selectie ar fi trebuit sa fie competenta si cinstea,nu scoala de politi
Ceea ce ma deranjeaza cel mai mult e ca Ambasada americana va urmari indeaproape derularea anchetei. Foarte indeaproape trebuia sa urmareasca derularea anchetei si in cazul mortii lui Teo Peter.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.