Alte știri din fotbal
Dau „skip” ultimului meci din play-out? » Jucătorii de la FCSB văd doar barajul de Europa în fața ochilor: „Trebuie să salvăm sezonul”
0
„Frustrați” » Alexandru Albu i-a făcut praf pe jucătorii de la FCSB: „Vorbeau cam mult și ei nu ajungeau la poartă”
4
„Îți asumi ceea ce spune patronul” » Lucian Filip își asumă rolul de „antrenor-marionetă” pentru Gigi Becali
8
Darius Olaru contestă nivelul din play-out: „Cu tot respectul...”
2
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal nu uită și nu iartă: „Să vorbești este ieftin!”
0
Carlo Ancelotti a anunțat lotul lărgit al Braziliei pentru Mondial » Decizia în cazul lui Neymar
0
Antonio Conte tremură pentru Liga Campionilor: „Diavolul și-a băgat coada”
1
Mourinho, pe cale să rateze și Liga Campionilor: „Relaxați-vă, vorbim luni”
0
Lifestyle
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Comuna din România în care localnicii plătesc taxe și impozite de drag: ...
Libertatea
Soldați ruși schilodiți în războiul din Ucraina au fost puși să defileze la ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu și PSD, desființați într-un prestigios ziar german: „Fură, ...
Libertatea
mai Mitica tata pai ce sa faca daca la orice patrundere se fluiera fault ofensiv,sau pasi sau mai stiu eu ce inventii ridicole ale arbitrilor.de aceea incercau sa arunce de 3 puncte ca au vazut ca e singura lor sansa...in schimb cum se uita unu urat la ploiesteni cum dadea fault...chiar crezi ca aveati nevoie de arbitrii sa iesiti campioni?? oricum noi suntem mandri de baietii nostri si mai ales de cel mai bun antrenor din campionat...TAB BALDWIN...NUMAI U
mai aspera , pe langa faptul ca masacrezi cu ifose limba romana , esti si pe afara cu baschetul . daca super marele tab nu insista sa arunce numai de afara ( si sa nu-i intre ) in loc sa incerece ( daca poate ) patrunderi , ar fi obtinut cu siguranta si puncte si faulturi cu gramada . Dar , nu , el e super antrenor si stie jocul spre deosebire de arnautovic care este doar un incepator ...
...inca un meci.in care am vazut hotia la ea acasa.........la ploiesti...cat mai puteti suporta hotiile si manevrele care se fac si in baschet.....sport in care am crezut ca e curat si frumos.....ma bucur ca la BACAU nu avem echipa de baschet in liga.....asa ne putem proteja copii de acesti....hoti si mafioti ...care a ajuns sa-ti fie scarba de tot ce genereaza SPORTUL IN SINE....incepand din capul federatiei cu acea..."fermecatoare platinata"si pana la acesti penibili"arbitri&quo
cine stie nr. din gazeta ???? HAIDE U
Si inca ceva in seonul viitor LeVar o sa joace la Chicago Bulls iar Buckman la Washington Wizzard. Iar Baldwin trebuie sa aleaga intre Lakers si Girona. Sunteti penibili..HAIDE U!!!
nu va mia luati dupa gsp ca astia is niste ziaristi de 2 bani. Ma mir ca de data asta au nimerit bine numele jucatorilor. Sper sa nu plece .... nu=mi pot imagina U fara ei . Numai "U"!!!
Bai cat de mizerabili sunteti!!! Halal jurnalisti! De unde si unde pleaca Seals? Pleaca in vacanta probabil, nu pleaca de tot!
valorile pleaca din basketul romanesc, gunoaiele de la federatie raman. pentru noi numai U.
numai"U" ... succes baietzi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.