Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, siderat de noua cotă de piață a lui Ștefan Baiaram: „Dă cineva?”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
2
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Demitere neașteptată la Arsenal, la două săptămâni de la triumful din Premier League
0
Manchester United mută pentru fundașul lui Tottenham
0
Primele vederi de la Mondial » Ce am găsit lângă „Mexico City Stadium”: „De ce mi-ai adus aminte de asta?! Am amintiri triste cu românul «George»”
1
Olandezii au probleme și cu portarul! Deja l-au pierdut pe Jurrien Timber
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
daca asehotii vor cstiga campionatul vor fi campionii rusinii rusine ziceam patronului ploiestean pentru tupeul de a instiga galeria dovada ca in RO daca ai bani iti permiti orice chiar si sa iti bati joc de o sala intreaga RUSINE SA VA FIE
mai bine scrieti despre asehotii in frunte cu softaru ala si arbitrii care ne au mancat nervii... RUSINE pana si copiii strigau la arbitri hotii nu stiam ca si in baschet se fura ca n codru
Clujul nu a fost lasat sa joace...Ciuline...de te mai prindem in Cluj iti rupem picioarele.....nu ne sta in fire noua clujenilor sa facem scandal sau sa nu stim csa pierdem ( no comment la victoria Ploiestiul in meciul 2 sau in tur si retur) ...dar ei a fost hotie pe fata....Rusine....Mitic la mitic trage
Daca nu era porcul de Ciulin,care a fost vazut in seara dinaintea meciului patru,in compania celor de la asesoft,U Cluj ar fi castigat meciul.Porcul de Ciulin si-a bagat coada exact cand, clujul era pe val si conducea cu doua puncte.Nemernicul,o sa-l urmareasca acest meci toata viata.Sper ca FRB sa ia masurile, si sa-l retina de la delegari pentru aceasta finala.Oricum el nu mai are ce cauta la Cluj.Gunoi ordinar.Pacat ca nu se joaca finala doar pe teren.
Tot comentati aiurea! Uitativa la meci si o sa va convingeti! Vazand ca a pierdut primul meci la Cluj si fiind in pericol de 3-1 pentru cluj Asesoft l-a platit bine pe Ciulin! Se vede clar ca buna ziua! Da, Blidaru si Rashac au avut probleme cu faulturile, dar asta doar in ultimele minute cand scoru era deja aranjat cu ajutorul jucatorului 6:Ciulin! Rusine! Asesoft nu o sa aiba niciodata suporteri ca U! Degeaba sunt ei campioni de 4 ori! ca tot la nivel de jos sunt!
sint bucurestean, tin cu dinamo de cind ma stiu, deci teoretic sint neutru. ma uit la comentarii si ramin stuperfiat: eu stiam despre clujeni ca sint ok si stiu sa piarda. ce treaba au avut arbitrii in meciurile 3 si 4? poate doar ca n-au bagat mingea in cos pentru cluj. de aia sintem unde sintem, ca ne uitam mereu in curetea vecinului, in loc ca cautam vinovatii aclo unde sint. mereu altcineva in afara de jucatori, antrenori, conducatori e de vina cind echipa favorita pierde.
Seals a fost tinut azi om la om si nu a jucat nimic. Obradovic s-a aparat impecabil, iar Blidaru a facut cel mai bun meci de cand este la Asesoft. Voi l-ati huiduit pe Ciulin cand a dat fault in favoarea Clujului in ultimele secunde din repriza a 2a. Cate three-point-play a avut Clujul ? Cate faulturi au avut in total Asesoft ? Nu se mai puteau apara niciunul ca lumea pe final : Blidaru 4, Griffith eliminat, Elliot 4, Cepulis 4, Obradovic 4. Dar asta nu o scrie nimeni. E mai frumos un scandal.
mama ce va mai incingeti :), asta e, conteaza pan' la urma scorul final si asa ASESOFTU mai castiga un titlu. sry pentru U Cluj, poate erau mai buni per total, dar nu au experienta Asesoftului. In toate aspectele :)
Respect "U" Cluj.....aceasta echipa si "suporterii" ei (ultimele scursuri ale orasului) nu au nici o legatura cu Ploiesti ...Ploiestiul este galben-albastru din cauza asta ploiestenii nu sustin aceasta echipa...in Ploiesti exista un singur nume PETROLUL
ma panarama stii tu ca o fost pro-cluj arbitraju? am fost la ambele meciuri si am vazut clar ca ciulin a fost ca o traseista pt asehotz!! PANRAMELOR DOAR CU ARIBTRII CASTIGATI MECIURILE! asesoft uita-te asta e galerie ! HAIDE U!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.