Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Marquinhos, căpitanul lui PSG, a intrat în istorie » Cine i-a oprit interviul la final
0
Ce s-a întâmplat la Roland Garros în momentul în care PSG a câștigat Liga Campionilor
0
Reacțiile presei din Marea Britanie, după ce Arsenal a capotat la lovituri de departajare în finala Ligii Campionilor: „Inimi frânte”
0
Mihai Stoica desconsideră un fotbalist din finala PSG - Arsenal: „Ridică trofeul Ligii, dar a fost penibil!”
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
FELICITARI !!!
Felicitari "U" Mobitelco de la un al Asesoftului. Iar stelistului de mai sus : invatati baschet si apoi acuzati ca ati fost furati !!
Coşul final a apărut deja pe youtube cu numele de "Cosfinal_Finala_2010-2011.mp4". Dacă cineva găseşte pe net o înregistrare a partidei, vă rog să puneţi aici un link sau a rută...
Bravo "U"
Felicitari "U" Mobitelco Cluj-Napoca. Ati reusit in sfarsit sa ii invingeti pe Asesoft.
Felicitari U! Iar STEAUA TURABO a terminat pe 3! A fost eliminata, bineinteles de asehotii din Ploiesti+ arbitrii. Dar nu ne lamentam. Am ajunge sa ne comparam cu altii...nu mai dau nume. Semper Svperiores!!! Ne vedem la toamna, daca va mai fi sectia de baschet!
Un meci fantastic, cu răsturnări de situaţie neaşteptate, un public exployiv şi un coş de generic marcat de probabil cel mai bun jucător al finalei (Care de altfel era foarte aproape de o accidentare cumplită în meciul 3). Un coş care poate pentru GSP la televizor s-a văzut a fi de la 10 m, dar din sală nouă ni s-a poărut că e de dincolo de linia de mijloc, puţin lateral dreapta, deci de 17 m. P.S. Clujul a făcut un transfer formidabil în iarnă cu acest Morris. Oare va rămâne şi la anul?
felicitari U chiar daca ne-ati invins in semifinala am fost alaturi de voi. Inamicul nostru comun este totusi Grigoras. Hai Gazu! Hai U!.....Hai Asesoft!! doar nu sutem la fotbal!
felicitari jucatorilor!!!MORRIS YOU ARE GREAT! iar despre arbitraj nu pot sa spun prea multe pt ca a vazut toata lumea ce a fost... HAIDE "U"!!!
Tyler Morris a reusit o aruncare de trei puncte de la aproximativ zece metri..... ???? Aruncarea a fost de dincolo de centrul terenului, deci aprox. 16-17 m. Felicitari campionilor !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.