Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
0
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
sa nu-mi spuneti voi ca el a vb pt ziarul fanatik asta din ro:)))....ca nu va cred
El e primul boxer cu tupeu si-n ring,nu numai la conferinte!Bafta Bute,chiar daca e un fost alcoolic,stie box.
bad boy asta cu ficatul umflat de la alcool usurel ca te trateaza bute si pe tine..iti disumfla ficatul=))
Boxerul american Kelly Pavlik (29 de ani) şi-a confirmat încă o dată statutul de "bad boy". Pugilistul care a făcut o pauză de un an, timp în care a mers şi pe la dezalcolizare, a comis-o din nou. A tras o beţie şi şi-a bătut fratele mai mare. Are un "cv" impresionant si asta ...iti dai seama ...."bad boy " ..." a mers si la dezalcolizare " asta a fost apogeul carierei :))
Da,asa se laudau toti inainte sa dea de Bute.Te invinge si pe tine prin KO!Nu mai esti ce ai fost domnule Pavlcik.Bute n-are de ce sa boxeze in America.Sa ramana la montreal ca e mai bine asa.Are suportul publiculiui de partea lui.
toti zic asa si in ring nu stau 5 runde in picioare ;)
Lauda de sine....
bafta pavlik,1 milion pe tine
sa mori tu,pariez ca nu prinde repriza a 6-a in picioare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.