Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
0
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Cristi Chivu, convocat de șefi la o ședință! » Ce s-a discutat
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
dioptrii!
N-am stat sa citesc toate comentariile, dar pentru cei interesati, meciul nu se transmite pe MONEY CHANNEL, ci pe MONEY.RO! O sa va intrebati cine naiba mai sunt si astia!? Si eu am facut-o si am aflat ca sunt unii de au preluat postul GIGA TV! In cloncluzie, cautati GIGA TV in grila de programe si acolo veti gasi meciul. Mesajul se adreseaza si celor de la GSP!
In momentul in care caracterizezi boxul ca si "JOC" e clar ca nu ai nici in cli nici in maneca asa ca mai bine te uiti si comentezi despre altele care chiar te intereseaza si le si intelegi.
Daca nu il vezi bine,incearca sa iti maresti dioptriile!
Nu te supara,frate,dar textele "aruncate" de tine in presa dau dovada ca nu ai un "OM:"care sa te invete ce sa spui in presa. Tare mi-e frica sa nu o patesti si cu Grachov si atunci,e clar,ca poti sa te "pensionezi" Noi iti tinem pumnii,nu de alta dar asteptam marea revansa cu Froch!prea ai fost de nota ZERO,atunci.
In viata mea nu am sa inteleg de ce se practica acest joc... E prea violent si fara sens. In orice bataie exista un invins si un invingator. Care e scopul? Ca lasii de pe margine sa se umple de bani???
It's a no win situation for Bute. Bute daca pierde, cariera lui s-a cam terminat. Dupa 2 infrangeri consecutive dintre care una la un no name va ajunge sa boxeze pe alune pentru a le face altora palmares. Daca castiga iar nu obtine mare lucru pentru ca Gracev este un no name in box desi e un baiat tare. Nu stiu cine a ales acest meci dar mi se pare o prostie. Sa alegi un adversar puternic dar care este nimeni in box? Nu-l vad bine pe Bute.
In viata trebuie sa luam in calcul si esecurile, deoarece din ele invatam si ne pretim pentru viitor. Am incredere ca Lucian Bute va revenii, poate nu la cel mai inalt nivel, dar are toate sansele sa redevina ce a fost o data. Froch cred ca va face tot posibilul sa il evite in cazul revansei. Lucian nu mai are ce pierde, iar Froch daca pierde chiar ca pune manusile in cui. Marea problema a lui Bute dupa parerea mea este ca nu il ea in serios si in considerare pe Gracev. Asa vad eu, se poate sa ma insel. Chiar daca Bute s-ar lasa de box dupa meciul cu Froch daca acesta va mai avea loc, sper sa il bata mar pe englez.
si faptul ca bute ar fi moale, are legatura directa cu ceea ce spuneam mai devreme, prea multe zambete , poate si prea mult sex, nush ce viata duce bute , dar ma repet , astea sunt lucruri care tin de mediul in care traieste si se pregateste, nu au legatura cu gena, bute am impresia ca se crede star de cinema, tot timpu zambeste, ori nu poti sa faci lucru asta cand sti ca intri intr-o cusca cu lei, e slab pregatit psihic , pt mine e clar
omule stiu ca tyson spulbera orice adversar, l-am vazut de multe ori boxand, dar inainte de meciuri facea pe el de frica, te-ai uitat pe youtube sa vezi ?, e adevarat ca dupa ce intra in ring era un adevarat monstru, dar pana acolo antrenorii aveau o serioasa problema ca sa-l surmonteze psihic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.