Alte știri din fotbal
Florin Niță s-a retras oficial din fotbal: „Nu pot uita marile meciuri ale FCSB-ului, dar naționala va avea mereu un loc special în inima mea”
0
Csikszereda a rezolvat primul transfer al verii + se schimbă gazonul la Miercurea Ciuc
0
UTA a anunțat 7 plecări de la echipă » Pus pe liber înainte de termen
0
Prezentarea oficială a lui Nuno Campos la Dinamo: „Trebuie să avem ambiție, să avem grijă ce jucători aducem”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitrul somalez expulzat de Trump de la Mondial a fost premiat de UEFA cu un supermeci!
0
Real Madrid are cel mai scump tricou din lume! » Trei parteneriate stratosferice
1
Schimbare la vârf în clasamentul FIFA, înainte de Mondial + România a urcat, după prima acțiune a lui Hagi
0
Declan Rice, certat de mama lui pentru felul în care a apărut în ședința foto oficială de la Mondial
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
15
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Culisele ședinței PNL: atacuri la Nicușor Dan, puciști sub observație și ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
daca faptul ca n-a intrat bine in meci din repriza 1 si n-a fost fit (adica la 100% dpv fizic), se datoreaza Interboxului, atunci au facut manarii cu casele de pariuri. s-a pariat mult pe Bute. iar treaba asta murdara nu se face cum cred unii, ca pariaza impotriva lui Lucian adica pe Froch, ci clubul ia bani de la casele de pariuri daca sportivul favorit pierde. iar casele se imbogatesc daca pe favorit au fost pariati multi bani. iar Lucian fiind un gentleman si normal ca a fost invatat sau poate ca e invatat sa declare ca pur si simplu a fost HIPNOTIZAT. dar daca au facut manarii, n-au facut cu ajutorul lui Bute ci l-au vandut pur si simplu. oricum revansa nu va arata la fel daca nu e in An
unii spun ca a fost drogat. oricum, eu zic sa compari jocul de picioare al lui Lucian de la ultimul meci cu celelalte doua dinainte. pur si simplu el din repriza intai a fost mult mai incet decat de obicei. acum nici nu mai cred ca i-a fost impusa o tactica gresita din moment ce el n-a intrat bine in meci din diferite motive. nu neg ca ar fi putut fi si emotiile, atmosfera de la Nottingham sa-l fi influentat. poate fi si infectia de la picior avut, poate fi si faptul ca a slabit iar prea mult intr-un timp scurt si inainte de cantar n-a dormit toata noaptea. macar acum se gandeste sa boxeze si la alte categorii la o adica.
centura "Cel mai dezamagitor talent" sau poate "Boxerul anului care a fost tradat de ai sai cu apa care sa-l relaxeze in timpul meciului" sau "Larouce sau Obreja cred ca banii din pariuri valoreaza mai mult pt ca Lucian isi ia revansa oricum cand e Lucid"
sper sa fie cum zici tu...dar ma indoiesc ca o sa-ti fie usor sa recastigi centura
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.