Alte știri din fotbal
Pe urmele lui Hagi și Popescu » Florin Costea a tăiat panglica, alături de fratele lui: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Leo Grozavu a rămas șocat după ce Botoșani a făcut spectacol cu FCSB: „Pentru mine e o surpriză neplăcută”
0
Tupeu dinamovist înainte de meciul cu FC Argeș: „Chiar cred cu tărie”
0
Rezultat mincinos » 10 date-ȘOC după FC Botoșani - FCSB: iată cine a „îngropat”-o pe campioană și cum l-a sugrumat Croitoru pe Rădoi!
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Si eu sunt stelist, dar ... dupa ultimele intaplari din ghencea si cu Gigi acolo ar fi ce mai mare prostie :(. CFR intr-un fel este teren neutru. Eu cel putin nu ii consider rivali, ca si Dinamo sau Rapid.
Bute nu e oaie sa mearga la stana... In province ar fi cel mai bine!
sper sa fie in Bucuresti... si mai precis pe Ghencea
Bute nu a cerut 10.000 de spectatori juralistii lui peste a spus ca ar strange acesti spectatori,e diferenta mare.
lasa ca poate vine la Galati si se bate pe stadionul Otelul.Are si nocturna:))))), mai ciupeste si Marius Stan un ban, ce mama ma-sii:))
Stadionul lui CFR mi se pare cel mai potrivit. pentru ca este foarte apoape de teren si arata bine. Plus ca va garantez ca stadionul va fi plin. Daca vrea sa o faca pentru romani atunci sa nu o faca in Bucuresti, ca acolo oameni au destule evenimente. Plus ca la cluj nu este asa cald in iulie ca in Sud. Ar face mai mult PR Romaniei daca nu ar merge in bucuresti. Timisoara, sibiu, brasov, piatra-neamt sunt alte orase care ar fi ok.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.