Alte știri din fotbal
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
0
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
0
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Știri din fotbal internațional
Suspendare uluitoare pentru Troy Tomșa, românul care i-a băgat mâinile în gât arbitrului
0
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: ocazii la ambele porți
1
Optimi de finală în Liga Campionilor » Dezastru în 15 minute pentru echipa lui Drăgușin
2
Președintele lui PSG, blocat din cauza conflictului din Orientul Mijlociu, înaintea duelului cu Chelsea din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Nu pot să cred cat de scârboși sunt unii oameni. Bute a făcut un meci foarte bun, în afară de primele 3 reprize bute a câștigat tot. Eu oricum mă adresez celor care au văzut meciul și celor care s-au bătut măcar o data în ring... Restul să tacă . Comentatorii englezi se rugau măcar să fie un egal și când a câștigat englezul au fost foarte surprinși. Voi ăștia care comentați și vorbiți urât de campionul nostru ,sunteți doar niște frustrați, niște ofticați și nu în ultimul rând niște CaaCaaTi în ploaie sau niște *** rujati...cred ca faceți *** ca fetele:asezati
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din pacate ai dreptate . la ultima sansa a lui a fost exact ca o pisicuta cand trebuia sa fie un leu.daca aceasta a fost cea mai buna prestatie inseamna ca aceasta este si valoarea lui.dar el si-a pierdut din toata valoarea pe care o avea in momentul in care a pasit pe melegurile canadiene.
Decizia arbitrilor este CORECTA!!! DeGale i-a dat lui Bute 211 pumni in timp ce Bute a dat doar 140 de pumni. Si aici este vorba de lovituri care si-au atins tinta. Apoi loviturile lui DeGale au fost mai clare si mai precise. Victorie indiscutabila a lui DeGale chiar daca Bute a facut un meci mai bun decat se asteptau multi, sau DeGale a facut un meci mai slab. Nu mai creati polemici acolo unde nu e cazul. Englezul a castigat fara dubii, de altfel decizia a fost unanima. AA, ca vise pare ca e prea mare diferenta si ca trebuia punctat mai strans, asta e altceva, dar DeGale a castigat pe merit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.