Alte știri din fotbal
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
1
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Transferul cerut de Gâlcă la Rapid » Jucătorul de națională, în pericol
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu trei ore înainte
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Lucian este un boxer tehnic, a fost surprins de tavalugul lui froch.Pot spune ca froch a boxat un pic de frica, a boxat ca pe strada "larg" si lovind din toate partile.Intradevar este primul meci ca valoare, dar faptul ca Lucian a vrut sa boxeze cu froch in anglia si a pus titlu pe masa lucru acesta spune multe despre un campion.
bute nu a fost batut, a fost calcat in picioare, punct.nu e vb de tactica, e vorba ca e un boxer slab si nu duce.la box trebuie sa stii sa dai si sa iei mai ales cand te bati cu un adversar de top intr-un meci care se vrea echilibrat.am vazut sute de meciuri de box si nu numai intre detinatori de centuri dar rar am vazut un boxer sa fie facut pilaf in halul asta. putea sa joace meciul si in romania ca aceeasi soparta o avea bute cu un boxer care statea la bataie si-l lua la maciuci,doroftei cand se batea cu balbo dadea 1100 de pumni si primea cam 1000 in 12 reprize. bute nu a luat decat vreo 10 maciuci si a fost lesh. suntem romani, suntem alaturi de el si la bine si la rau dar nu e nr 1
Bute nu duce, nu este un incasator. Are mult de lucru in viitor. Se strange cureaua. In top 10 nu se face balet. Bafta Luciane si umple golurile din pregatire.
steti prea amuzanti ..serios..zici ca v-ati nascut ieri si asta e singurul meci de box care l-ati vazut.. ca sa iti dai serios cu parerea tre sa vezi si revansa...doar atunci poti trage concluzii....daca il bate bute la revansa?? ce mai ziceti? blat??? mai is niste troli :revansa nici nu tre sa aiba loc..o sa-l bata mar iar..argggg.......is posibile toate scenariile..a luat meciu cam moale, o fost ala mai bun ca el,i-o fi cerut sefu sa lase meciu pentru ca ies bani mai multi, dar dupa revansa vezi exact cum sta treaba..bye
Tactica n-are nicio treabă. Froch e ca Tyson în anii de vârf. Nu bate - distruge. Faţă de el, Bute e neputincios ca un începător. A avut noroc că a prins runda 5.
Il incurajezi pe om daca e invins la puncte, daca e o lovitura norocoasa....cand esti batut mar ce se mai poate spune?
Il incurajezi pe om daca e invins la puncte, daca e o lovitura norocoasa....cand esti batut mar ce se mai poate spune?
Vor mai trece 6, poate chiar 9 luni pana la o eventuala revansa. Cota lui Bute va fi mult mai mica. S-ar putea chiar sa treaca la alta categorie.
Se va cere revansa...se mai fac niste bani. Dar i-a prins frica, a vazut ce tare loveste englezul....o sa fie probabil chiar mai penibil ca acum. Oricum, nu are alta alternativa, trebuie sa ceara revansa.....Pe urma, istorie.
asta o fi cioara dar se pricepe la box, tu esti roman verde dar habar n-ai despre ce vorbesti. accepta realitatea, bute a fost umflat cu pompa, iar cind a intilnit primul adversar puternic, a incasat-o urit. nu va fi nici o revansa in canada, decit poate peste citiva ani cind froch va avea mare, mare nevoie de bani si managerii canadieni ai lui bute il vor convinge sa cada.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.