Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
ai dracu realisti:))) nu te-am vazut sa ai un coment cand romania a castigat medalii dupa medalii la gimnasitca nu te-am vazut sa ai comenturi cand bute castiga meciuri pt titlu mondial. nu te-am vazut sa dai un coment cand echipele romanesti bateaua pe cineva in cupa uefa, nu unul de incurajare cel putin nu te-am vazut sa dai un coment la articolul romania ungaria 4-0 etc desi esti toata ziua pe gsp, in afara de `fitile`, si pam-uri cu cefura cluj n-am vzt altceva tu ca si alpin ala niciodata nu discutati despre fotbal,jucatori,tactica,transferuri etc voi sunteti probabil platiti doar sa agitati spiritele, se vede de la o posta cat urati romania! bozgorienii, go home!
halooo, eu am tinut cu Bute aseara, ca orice roman, iar faptul ca sunt realist nu poate fi decat o calitate pe care tu (si multi alti romani) au pierdut-o de muuuuuult timp !!!
Imi pare rau sa o spun .. dar Bute a pierdut meciul ca un amator. Nu a boxat, tactica a fost complet gresita, nu a avut initiativa si a fost complet surclasat de adversarul sau la toate capitolele. Nu-mi vine sa cred in ce maniera a pierdut meicul... incredibil.
:)))) UMILINTA..mare campion BUTE...au avut dreptate cei de la BBC , BUte arata ca un om beat de weekend.....terminat...si doroftei a avut dreptate...esti campion da...si te numesti el mai bun cand aperi centura in fata celor mai buni...au fost 9 insi mediiiiii si actori acuma insa BUte a fost cum este el de obicei VARZA>.....
am cum sa numesc pe unu care se bucura cand pierde nationala romaniei la handbal, cand se bucura de esecul lui oltchim, cand se bucura de victoria unor hti bozgorieni, cand se bucura de esecul unui campion roman, nu poti fi decat un anti-roman, ca n-oi fi bozgor? ma inndoiesc dar poti fi si cubanez, atat timp cat esti anti roman ce mai conteaza? tu ramai un nimeni celebru, lucian ramane un campion..invins dar un campion! Forza BUTE capus sus! Hai ROMANIA!
acum vezi caracterul unor, au asteptat de ani de zle sa vina infrangere sa zica ` v0-am zis eu`:)) niste rahati de oameni, probabil ca daca bate bute azi nu era unul pe aici sa-i recunoasca meritele, dintre cei care il denigreaza! zici ca bute e primul campion din istorie care apierdut centura! e drept e o infrangere dura dar asta e boxul frch a fost clar mai bun, punct.Lucian ramen campionul nostru, al romanilor adevarati! ne-a facut mandri ca suntem romani de atat ori! poate pe viitor isi va reveni si vom mai avea parte de alte bucurii! personal eu cred in abilitatile lui si cred ca poate reveni...mai greu dar se poate.Doamne ajuta ROMANILOR adevarati si lui bute, rusine bozgorilor!
nu ai cum sa numesti "bozgor" pe cineva care nu stie 2 cuvinte in limba maghiara!! aloo, spitalul Alexandru Obregia, un nebun a scapat dintre nebuni !!!!
BUTE trebuia sa copieze stilul lui floyd mayweather daca vroia sa aiba succes contra unui bataus ca Froch..Miscare multa in ring lovituri aruncate si dublate pe retragere si fandari nu sa stea ca un sac de box..Floyd a avut adversari mult mai batausi ca Froch si a are acel stil al lui cu care a castigat mereu!
BUTE trebuia sa copieze stilul lui Floyd Mayweather daca vroia sa aiba succes contra unui bataus ca Froch..Miscare multa in ring lovituri aruncate si dublate pe retragere si fandari nu sa stea ca un sac de box..Floyd a avut adversari mult mai batausi ca Froch si are acel stil al lui cu care a castigat mereu!
Nu pot spune ca Bute este un boxer supraevaluat,ar fi nedrept dar pot spune cu siguranta ca Froch este un boxer subestimat. Tot respectul pentru Froch.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.