Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
......si sa ajungi asa de sus,multa bafta Lucian,esti un ROMAN adevarat(Sicilia e cu tine)
Lucian fi tare,ai avut o seara de cosmari trb sa o uiti cat poti de rpd,si sa demonstrezi acestor persoane ca se inseala lovindute cu astfel de cuvinte,esti un campion,acestia care scriu urat desptre tine,sau bucurat cand doborai adversari la pamant,dar acm sant lasi,nu sant patrioti,sper sa fi puternic si sa faci un meci mare in revansa pe care o meriti pe deplin,ai acceptat sa vi la el acasa si asta spune multe despre caracterul tau si disciplina pe care o ai..multumim Lucian pt tot ceea ce neai dat pana acum,si seara asta pt noi cei care te iubim nu exista,multumim ca esti ROMAN Doamne ajuta sa fi sanatos si sa le dai peste nas la toti,numai tu sti cat ai muncit pt acel titlu
Sunt oameni carora le spun ca nu gandesc ce scriu, vedem exemple pe aici, .., cine poate socoti ce o sa fie .. cand nu se punea problema de castiga Bute ..picau avioanele, furtuni solare etc, stim cu totii ce-i cu UK,..., restul, le-a iesit bine. SE MAI INTAMPLA.. Repet, tactica gresita. Era meciul lui Bute, .. a rewspectat intocmai indicatiile gresite ale antrenorilor, daca-l lasau, castiga meciul !!
asta sa scriu la modul tau de abordare.... mai incurcat de atat n-am reusit :))
Si daca-ti spun ca nu si stiu ce spun, crezi ca schimba cu ceva modul cum a fost pregatit, f bine, si mai putin bine tactic ... ??? ... poate stii cum a vrut bute sa abordeze meciul .. mai ales primele 4 reprize .. apoi vb..
...sodomizat
specialistule care esti tu specialist.....nu contest ce ai zis dar hai sa o lasam cu aerele astea de mare cunoscator...
ma asteptam sa aiba un meci foarte greu,dar sincer,ca si campion mondial sa pierzi in maniera asta...este o rusine!Mi-am dat seama ca toti contestatarii lui(mai ales din SUA) aveau dreptate.Froch a parut din alta lume,iar Bute este considerat acum unul din cele mai mari bluff-uri din boxul profesionist.Sunt roman,il respect pe omul Bute,dar ca si boxer mai are de invatat.Nu stiu daca isi poate imbunatati calitatile,forta in Canada.Poate ar fi mai bine sa schimbe totul si sa o ia de la zero.Cu siguranta,calitate are,dar pe moment face parte din linia a doua la categoria lui.
A avut si Bute vreo 2 directe bine prinse , vreo 5,6 croșee dar ăla statea solid pe pozitii in schimb cind a inceput sa-l loveasca napraznic pe Bute a fost jale . Nici nu mai vreau sa detaliez . Se vedea la un moment dat ca e o lupta inegala .
Despre ce roman vorbim aici ??? cand ii se arunca steagul din tribuna se uita la el si atat,aaa era prea concentrat la meci !!! de inteles de asta a luat somn!!daca era DAC il lua de pe jos,si urca cu el in ring,nu mai vb de imnul canadian,de asta a si pierdut, boxul ca orice, tine de suflet,de inima,de dorinta de a invinge,cand ala iti da,dai inapoi,dai pe contra,tot asa ai pierdut meciul,dar cand intra frica in tine...greu tare,sper sa aiba puterea sa isi revina, sa se pregateasca adevarat,sparing adevart,cateodata tre sa mai si iei,dar alea tre sa le gestionezi pt a fi campion!!Sper sa se uite la meci in reluare si sa gandeasca la steagul care era pe jos la picioarele sale. Resp Ghita
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.