Alte știri din fotbal
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
0
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
„Nu e transferul vieții mele” » Noul jucător de la FCSB nici nu a ajuns bine și e deja cu gândul la plecare: „Pot atrage atenția altor cluburi”
0
Știri din fotbal internațional
De ce patru echipe naționale de la Campionatul Mondial 2026 nu folosesc culorile drapelelor respective
0
Soția lui Raphinha dezvăluie detalii despre apelul sfâșietor după accidentarea de la Cupa Mondială: „Plângeam amândoi”
0
Superstar social media, idee năstrușnică: a umplut o mașină cu abțibilduri Panini! Cât l-a costat și cât a durat colantarea
0
Argentina - Austria » Cele mai importante informații de la reporterii GSP din Dallas
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
toti specialistii inainte de meci spuneau ca bute are un + la viteza ,tehnica,joc bun de picioare etc iar in aceasta dimineata nu am vazut nimic la bute,iar asta cred ca din cauza ca a dat de un adversar voloros.mi-ar pare rau sa fii avut doroftei dreptate.oricum astept meciul revansa ca sa pot sa-mi fac intradevar o parere
cand iei balonul de aur eu cred ca ai totusi, valoare! iar anul asta s-a vazut mai mult ca niciodata cine este mai bun! CR7 ia balonul de aur!!
Mișto scuza:))
ma....orice as face nu ma pot pune in locul unuia care il adora pe CR7 pt ca este frumusel,dus la sala,pensat si gelat......mai putin pt calitatile de sportiv
eh, esti gelos acuma ca nu poti intrece tu !!!
Luciane fruntea sus !!!! In meciul revansa sant sigur ca poti sa-l faci KO..........dar trebuie sa-ti schimbi tactica cu 180 de grade !! Trebuie sa-l bati cu armele lui...............te antrenezi pentru MAXIM 4 REPRIZE !!!! Trebuie sa-l ataci din prima secunda cu forta maxima si viteza..........uita de tehnica !!!! Trebuie sa dai continuu.......sa nu-i dai nici o sansa de raspuns !!!!! Trebuie sa dai minim 10-14 lovituri "legate" in maxim de forta.............nu trebuie slabit din lovituri !!!.........asta e singura ta sansa !!! Stiu ca poti !!!Trebuie sa lovesti cu forta si rapid!!!! Froch nu are aparare !!!!!!!O sa-l zapacesti prin viteza loviturilor !!! Mr.Machine gun o
eh, asta s-a intamplat la casele de pariuri din Romania, in Anglia a fost chiar invers.. -cat despre Bute, nu este el buricul pamantului cum le place unor romani cu putina materie cenusie sa-l descrie!!
asa este mai amuzantule....asta care pupi posterele cu CR7 lipite pe pereti! Bute nu este buricul pamantului,dar tu esti infectul pamantului! in sport nimeni nu este invincibil.....dar in prostie ,pe tine,nu te poate intrece nimeni,esti unic.....poate poate sa te ajunga din urma alpin
ma doare capul cand vad atata lume care habar nu are de box. Lasand patriotismul la o parte pt ca si mie imi pare rau de Bute, haideti sa vedem adevarul in fata: toata lumea boxului inclusiv Bute se astepta la asa ceva. trebuia sa vina si ziua asta. Bute e un boxer bun dar nu e de clasa lui Froch sau a primilor 20 la aceeasi greutate din State. Toata lumea a facut din Bute o afacere care sa merga cat o tine. Si a tinut exact pana la primul boxer adevarat pe care l-a intalnit, Froch adica! Asta e, Bute ramane cu milioanele castigate si faptul ca castigat niste meciuri de box cu niste pensionari, cu niste umflati sau cu niste morti de foame. Asa au fost si Doroftei si Leu la viata lor.
Froch asta are un plus de experienta fata de Bute,dar nu este asa bun precum s-a vazut in meciul cu Bute! sa nu suferim de scenarita,dar parca a fost ceva necurat in acest meci,Bute de nerecunoscut,nu a mai boxat asa prost de la amatori! repet,Froch asta a fost bun,dar Bute suspect de slab! cum se face ca mai toate casele de pariuri aratau ca Bute il va face KO pe Froch in repriza a 5 a si s-a intamplat exact invers dupa cum era si cota mai buna!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.