Alte știri din fotbal
Explicațiile antrenorului după ce Oțelul Galați a fost egalată în prelungiri de UTA
0
Andrei Ciobanu, primul fotbalist pedepsit de noua regulă din Superligă: „Nu am văzut numărul pe tabelă”
0
UTA - Oțelul 2-2 » Remiză cu scântei! Papeau a salvat un punct la una dintre ultimele faze
7
Borza e istorie la Rapid: „Îți mulțumim pentru fiecare sprint, fiecare duel și fiecare clipă”
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
1
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Glen lohnson o singura data a pierdut prin KO in 1998.
asa este glen johnson e un luptator adevarat chiar si la varsta lui, va fi cel mai tare adversar a lui bute si nu cred ca lucian il va pune la podea pt ca nu a reusit o nimeni , acum vom vedea ce barbie are lucian si cum va rezista presiunii kesler il evita pe lucian pt ca inca nu si a intrat in forma de asta la luat pe stierlitz , probabil dupa meciul asta vor lupta amandoi daca nu se vor unifica centurile cu invingatorul din super six andre ward zic eu.
Eu stiu asa, ca daca te tine stanga, te bati si in casa la el, si oriunde. adica spui ca mai dai tu de la tine bani, ca sa i poti lua centura. da nu ca nu ti convin banii..........
Vezi si tu ultimile meciuri ale lui Glen, si ai sa vezi ca nu e chiar cioata. asa la varsta lui se tine tare, si la viata lui a boxat cu nume grele.
Ai perfecta dreptate. Froch a castigat in fata lui doar datorita faptului ca detinea centura., si a avut acel 5%. asa la varsta lui, are si experienta, si forta, si multe meciuri cu adversari f tari. Dar mizez pe lucica.
Kessler a refuzat o oferta de 3.5 mil. $ can. Bute nu are cu cine sa boxeze pt. moment, Ghlen Jhonson este cea mai buna varianta pina la anul cind va boxa cu cistigatorul super 6.Cei de la inter box nu se eschiveaza dar chiar nu are cu cine boxa, Bute m-ai are 2 meciuri contract cu ShowTime cel cu jhonson si finala super 6 deci nu au cum sa se eschiveze .Pavlik a refuzat o oferta de 1.3 mil $ can. Jhonson a acceptat o oferta de 500 mii $ can prima oferta fiind de aprox. 300 mii$ can.
baietasul asta compara o oferta de peste 1.5 milioane de dolari cu 1 coroana? imi pare rau, dar pt moment bute detine o centura, fie ea si IBF si este pe locul 1 in clasament la categoria sa. daca era atat de increzator ca il bate, trebuia sa il infrunte. castiga o suma frumusica de bani si o centura, deci sansa sa boxeze meciul urmator pentru unificare pe o prima fabuloasa. raspunsul sau ocoleste subiectul si tradeaza frica!
Real si Barca nu au nimic insa de domnstrat in fata Chiajnei.
Pt voi astia cunoscatori, Bute e foarte bun, a crescut mult, dar parerea mea e ca nu are barba de fier ( sa speram ca nu am dreptate , pt ca si eu imi doresc sa il vad contra lui Froch, Ward sau Kessler ). dar care isi imagineaza ca Johnson e carne de tun se inseala amarnic, ia dat somn lui Roy Junior, a pierdut la puncte cu Froch si a iesit drept din toate luptele, e foarte tare. Bute o sa aiba cel mai greu meci al carierei, clar Bute e mult mai tehnic, mai rapid, dar sa nu uitam meciul cu Andrade unde a luat somn, eu sper ca nici el nu la uitat !!! altfel ... Oricum o sa fie un meci foarte greu pentru Bute, dar totusi cred ca are prima sansa in meciul cu Johnson !
Nici Kessler nu s-ar duce in Canada cu atat mai putin Bute in Danemarca. Sa se lupte in SUA, dar nah..interesu poarta fesu' ,insa daca vor sa ramana in top vor trebui sa lupte in Super Six, nu vor putea sa ocoleasca la nesfarsit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.