Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Gazeta a participat la conferința de o oră a lui Infantino: „Să vorbim și despre subiectele sensibile: Iran, biletele și vizele” + „Fără Trump nu puteam organiza turneul în SUA”
0
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Nu cred ca s-a inventat inca luptatorul invincibil. Bute a avut perioada lui de faima..cativa ani de zile a fost campion mondial. Nu stiu daca vreodata pacalicii astia de tastatura veti intelege ce inseamna sa fii cel mai bun din lume la ceva..si pentru cativa ani de zile.Asta in ideea in care pe planeta traiesc cateva miliarde de oameni. De aia nu misca nimic in tara asta ca e plina de hoti si de frustrati care in loc sa-si vada de bucatica lor de munca si de viata sunt mereu interesati de bucatica altuia.
conteaza cum se numeste ? oamenii isi risca vietile indiferent cat de aranjate sunt iar scopul final este acelasi - entertainmentul. e o industrie uriasa cu probabil zeci, sute de milioane de urmaritori. ca plezneste frustrarea in voi ca pe voi nu va baga nimeni in seama toata viata si aveti niste vieti de tot *** nu are nici o legatura cu ce face Bute. pe voi va frustreaza oricine o duce bine si realizeaza ceva in viata, dela Bute, Halep, Hagi pana la vecinul de la 4 care si-a luat masina noua. Trece viata prin voi ca apa prin ciur si nu lasa nimic in urma. Cantitati neglijabile.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Luciane ,un meci demonstrativ pe Arena Nationala si retragerea .Este mai drumos asa decat sa ajungi "sac de box" pentru pustani.
Cum-necum o omul a fost vreo 5 ani campion IBF, performanța care desi e la îndemâna absolut oricărui forumist uite ca doar Bute ăsta a reusit-o ... Nu mai dezbat subiectul, e deja perimat si cred ca a fost întors destul pe toate fețele la vremea respectiva. Ce remarc e ca toti FCSBistii cumva au ceva de împărțit cu Bute iar singurul dinamovist care a postat il apăra. Care sa fie motivul?!
bute catre udrea: "Vreau să vă mulţumesc, doamnă ministru.." publicul: "Huoooooooooooo!!!" bute: "Nu e corect, datorită doamnei sunt aici în faţa dumneavoastră" :)))))) Judecati si voi caracterul *** milog :))) Si-a luat tainul si a zburat :))) Pacat ca nu l-a bagat Froch suficient de mult in pamant, sa nu mai iasa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai linistit, ca multi stau si pe la noi la sala mai multe ore decat bute, si nu joaca in farse numite "gale de box"..
Ce a facut atat de mare bute? El e produsul de carton al mafiei boxului din Canada care promoveaza din cand in cand campioni "invincibili" care sa dea bine la public si sa produca bani. Are poate merite pentru familia lui, dar urasc sa-i vad numele asociat cu Romania acestui neavenit sub-mediocru
s-au gasit sa comenteze de Bute unii care iau bataie acasa cand intarzie dupa program. vai viata voastra de frusrati de tastatura. Sa faceti si voi 1 saptamana ce a facut Bute toata viata si apoi sa mai vorbiti daca nu vi s-a lipit limba de cerul gurii.
bute blatistul sa se intoarca la pechea, sa inhaleze niste soric de porc. Abia apoi poate reveni in ring, cu forte proaspete
meciurile astea de box din canada seamana mult cu wrestling-ul: un circ pentru distrat oamenii naivi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.