Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
1
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Videoclip viral! » Un jucător paraguayan îi ia arbitrului ceasul!
0
Un debutant cum rar se vede la Mondial: Capul Verde a doborât un record vechi de 32 de ani
0
„În a doua repriză, chiar am adormit” » Zlatan Ibrahimovic nu s-a ferit să „taxeze” cel mai plictisitor meci de la Mondial
0
Mesajul lăsat de iranieni în vestiarul din Los Angeles
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
doamne cata nesimtire din partea mass-media chiar sa nu dea nimeni acest meci, incredibil asa ceva, dati numai pe gaz metan si alte tampenii din fotbal...sa va fie rusine la un asemenea eveniment sportiv sa va bateti joc de toata tara ! vai de steaua Romaniei , suntem de ras
cine il contesta sa taca draq din gura , in sec 8 spre 9 el se ridica ,chiar daca arbitru nu il numara . Iar faptul ca a fost salvat de clopotel nu conteaza asa sunt regulile jocului. Bravo lucian si ca de obicei in tara asta de kkt exista oameni asa de "bine " intentionati incat tin cu altii decat cu un adevarat roman. Felicitari si sper sa ramai campion cat mai mult . Ciocu mic si joc de glezne toti cei care nu sunteti mai cunoscuti mai departe de 2 paliere de bloc, bravo Lucian
mda...era cat p-aci sa piarda, sunt curios sa vad repriza in care l-a trimis la podea pe mexica, ca asa dupa ce am vazut doar ultima repriza (care a fost clar a mexicanului) tind sa cred ca merita mexicanul sa castige
Ce sa intelegeti voi retardatil0r care ii contestati victoria clara... In ultima runda stiind ca a pierdut meciul mexicanul s-a aruncat pt totul sau nimic. Asa se face in box... s-au castigat si s-au pierdut atatea meciuri. Se spune fereste-te de bataia orbului. Aruncand in nestire pumni e suficient sa te nimereasca unul. BUTE a fost clar mai bun si a meritat victoria! E campion mondial! voi ilustrilor necunoscuti hai ciocu mic...
BA EXPERTILOR UITATI-VA LA C A DECLARAT ARBITRUL SI DUPA AIA DATI-VA CU PAREREA.Eu am ascultat meciul si l-a batut Bute d la uscat nu sa putut ridica mei rpd pt ca era extenuat nu din lovitura,dar as vrea sa va vad pe voi in ring si dupa aia sa vorbiti ROMANILOR ADEVARATI ce sunteti.Inainte d a comenta puneti-va intrebarea:voi ati facut ceva pt tara asta sau macar pt voi insiva?dupa aia mai vorbiti pina atunci cred ca va trebuie 10 generatii macar sa boxati la amatori.COCUL MIC.
S-a ridicat in 8-9 secunde de la pamant... mai era o 1 sec de meci, cand a picat jos... BUTE campion mondial! e simplu...am crezut si eu ca e o victorie amara, dar nu e asa. Bute s-a ridicat de jos in limita celor 10 secunde... nu conteaza numaratoarea arbitrului... numarati voi mah! mari arbitri ce sunteti
Care nu ati vazut meciul ar fi bine sa taceti. Dupa impresia ultimei runde puteti gresi. S-au vazut atatea lupte in care unii treziti din pumni au facut KO adversarul. Pe mine ma bucura ca a castigat Bute. Chiar si presupunand ca a fost avantajat... in ce sport ati mai vazut voi Romania avantajata? Asta e victoria... Tot timpul am fost furati... Cum credeti ca s-a simtit andreea raducan cand i-au luat aurul la olimpiada? Asa ca fuck off... retardatil0r
daca are caracter bute trebe sa ii dea "revansa" mexicanului, dar acuma sa se arbitreze cinstit
Bravo Luciane!Ai dominat meciul si meriti victoria.Cine a vizionat ultima repriza,vede ca mai sunt 6-7 secunde cand Lucian este trimis la podea.Singura problema era sa se ridice,ceea ce a si facut,meciul era terminat.Per ansamblu Bute este castigator!Cine are indoieli,sa vizioneze niste gale organiate in Germania, sau vezi ce a patit "Mosul" Doroftei in SUA cu Spadafora, si apoi putem discuta!Felicitari Luciane!
bai marilor romani....bravo,bravo....pai asta era knock-out clar..omu` era distrus. ce tot bravo...clar este victoria mexicanului doar ca saracul nu a fost sustinut de cine e sustinut bute. mare roman.... mai taceti draq din gura cu romania si romanismele voastre !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.