Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Ce vezi frate asa tare la floyd,faptul ca a luat bataie de la oscar si i-au dat meciul arbitrii?poate si ca nu a dat revansa de frica sa nu ramana fara dinti in gura!!asta da boxer.@nea puiule vezi bre de gainile mata ca la box esti aerian tata,de ce nu zici nimic de bataia sora cu moartea luata de dorin al tau ,cand nu s-a mai trezit???aaa
Tot felul de ciudati comenteaza fara sa aiba argumente.....imaginile arata ca dupa cronometrul televiziunii lovitura care la ingenuncheat a fost aplicata cu 4 sec inainte de final. Daca timpul oficial era altul atunci trebuie vazut ca Bute s-a ridicat dupa ce a cazut in 8 secunde deci nici nu poate fi vorba de K.O., arbitrul a inceput sa numere cu 6,7,8 dupa care a vrut sa reia lupta moment in care a sunt gongul final. Victorie corecta indiscutabil chiar daca a fost si un pic de sansa. Bv. Bute!
Felicitari Lucian, dar te-a trimis in alta lume! Niciodata n-ai fost in halul ala. Intr-adevar, multumeste-i lui Dumnezeu, a fost chestie de cateva secunde.
Mu compara tehnica si viteza lui Floyd Mayweather cu fuga lui BUTE TE ROG
A CASTIGAT IN AMERICA LUI SPADAFORA IN ORASUL NATAL FURAT DE ARBITRII. DOROFTEI daca avea 26 27 de ani atunci rupea tot, fara frica nu cum face Bute "nu stiu daca v-a fi revansa ".Nu m-a mandresc cu Bute un las un fricos care este profesia lui? Daca nu da revansa ce am spus este adevarat si daca vrea sa fie un adevarat campion sa o faca in AMERICA ADICA SUA.
@Nea Puiu dar marele Floyd cum lupta?Daca Bute alearga in ring Floyd ce face?Boxul nu inseamnsa sa stai stanca si sa dai pana pici. O doamne
Bute mai are de lucrat dpdv tactic al meciurilor,cand termini un meci in starea in care a facut-o Bute inseamna ca ceva nu a fost bine pregatit.Nu trebuia sa stea la bataie in ultimile 3 reprize,nu mai trebuie sa demonstreze nimanui nimic (poate doar habarnistilor care tot ce inteleg din box e cand pica un pugilist jos).De acum insa Luciane incepe cu adevaratul boxul profesionist pt tine,sunt sigur ca ofertele cu numele cu adevarat grele din SUA vor incepe sa curga si de ce nu un meci cu Calzagh
M-a mandresc cu DOROFTEI cu DECEBAL cu BUREBISTA din neamul nostru care au luptat neinfricati ,indiferent de adversar.Bute un pugilist mediu, slab, care da 2 pumni si fuge nu sta la bataie.Fuge de adversari puternici exact cum fac rusii.... klitschko .Se bat doar in Germania asa si Bute in Canada, le este frica in America .LEONARD DORIN DOROFTEI NU I-A FOST FRICA ..A CASTIGAT IN AMERICA CU SALA PLINA DE LATINO AMERICANI , A DAT REVANSA IN ROMANIA L-A RUPT , A CASTIGAT IN AMERICA LUI SPADAFORA
Fratilor nu va mai credeti mari boxeori pt ca mai aveti de mancat pana sa puteti sa comentati un CAMPION.Felicitari LUCIAN BUTE multumim ca ne faci cunoscuti in lume prin munca ta.Sa stie toata lumea ca sa fii campion iti trebuie si un gram de noroc.INCA O DATA FELICITARI BUTE.
Nu stiu cati ati vazut meciul dar Bute a obosit din cauza ca el a alergat un maraton in toate reprizele pe cand Andrade ala statea intrun singur loc si numai mergea pe ring... iar la invidiosii care sunt suparati ca Bute nu a castigat pe merit... va sugerez ca cititi ziarele din afara ca toate il sustin pe Bute si ca arbitrul a procedat corect. Sa va fie rusine ca va legati de campion
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.