Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
0
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Mohamed Salah, omul meciului cu Noua Zeelandă: „Toată lumea își va aduce aminte”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
1) Un boxer KO la podea nu poate fi salvat de gong! Arbitru trebuie sa continue numaratoarea dupa gong! Asa ca nu conteaza faptul ca mai erau 3 sec ramase de joc! 2) Nu e indeajuns ca un boxer sa se ridice in picioare! Arbitrul trebuia sa-i ceara sa faca cativa pasi spre el! Se vede cla ca Bute se sprijinea de corzi si ca nu mai era in stare sa boxeze! (Va amintiti de Berio? Arbitru a oprit lupta chiar daca acesta nu a cazut) 3) Ca sa-si spele onoarea Bute are trebui sa-i ofere revansa!
bravo romane ma bucur hai PECHEA
a castigat pe merit.e vorba de un meci ptr titlul mondial. va asteptati sa il zdrobeasca pe mexican? sa-l arunce din ring? e box "fetitelor"...asa e in box. ca sa castigi un meci, trebuie sa iti folosesti toate resursele. mexicanul mai mult a primit pe durata meciului...si de-asta era un pic mai proaspat la final. in schimb bute...a atacat mai mult, ceea ce e mai obositor. toti inaptii isi dau cu parerea, cand nu au habar de elente generale ale boxului. vedeti-va de sporturile la care
E dureros dar sunt de acord cu doua comentarii,cele a lui dogghart si a lui CLTV_RAPID,ce sa-i faci asta e,aici in Mtl canadienii il asteapta in fata casei si ii cer autografe,iar noi romanii......
felicitarii bute ti-am vazut miciu a fost ok pana la repriza a-12 acolo teai taiat, conditia fizica e devina,mai multa conditie fizica pe viitor .daca mai tii minte galatii la centru ,=+91
Iar in incheiere,de ce nu putem si noi romanii sa luam partea buna a lucrurilor,de ce nu stim sa ne bucuram si sa apreciem aceasta victorie?Oare Bute a stat si sa bronzat la mare,oare nu a muncit pentru asta?Nu a fi mai etic sa ne mindrim sa luam ce este mai bun,si atunci cind Dumnezeu ne da umpic,nici atunci nu stim sa profitam.Sau bucurat Canadienii pentru Bute,si e strin nu e de al lor.Dar asa suntem noi,si cind pierdem ne intrebam de ce ?Pai daca cistigam nu stim sa ne bucuram asa ca ce rost
SA VA FIE RUSINE, voua, tuturor ce nu va duce capul. Cum puteti sa spuneti asemenea prostii despre LUCIAN? Sunteti romani? Ati muncit cat a muncit el ca sa ajungeti acolo? NU!!! Sunteti doar frustrati de cei 250 E pe care-i castigati lunar si invidiosi ca el a razbit si a ajuns acolo sus. Voi romanii sunteti o natie de nesimtiti, de perversi! N-am cuvinte, mi-e sila de voi toti ce ati avut tupeu sa va bateti joc de numele LUCIAN BUTE. El este NATIONALIST, este CAMPION MONDIAL.
Legat de meci a fost cel mai greu meci a lui Bute,cel mai tare adversar(si pe ultimii doi i-am vazut)asta primea la pumnii ca un catar(mexic)si tot nu cadea.Nu a fost numarat sa impiedicat si cazut.Dar sa nu uitam ca la toti ni greu in viata,la unii mai mult la unii mai putin,si poate ca mai tine si cu noi din cind in cind Dumnezeu,ca am avut si noi din alea cind arbitrul batea "gongul"pentru ceilalti.Totusi Bute a intilnim un adversar care vin din SUA,care e calit,si o face pe bani gr
ehee abia se mai tinea in picioare in repriza 12 :))
In primul si in primul rind,de ce nici o tv din Romania nu a dat meciul?Ca asa suntem noi de cacao,nu ne intereseaza,dar cind vine Bute in tara toti vrem sa ii luam interviuri.Am inteles ca Interbox a cerut 100.000$pentru televizare,e o suma chiar asa de mare?Pe de alta parte ce intrare i-au facut qebecosi,de adevarat campion,campion de al lor.Nu ii iubesc foarte tare pe localnicii de aici,dar imi scot palaria pentru ei pentru ce au facut pentru un strain,si cum l-au sustinut chiar si atunci .12
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.