Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Norvegia - Senegal, duel echilibrat pe MetLife Stadium » Echipe de start
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
si din cauza asta bute a fost de decor?
Sincer, Froch mi se pare de departe favorit si in Canada. Niciodata nu am comentat pe-aici sau prin alta parte despre cat de mare supererou e Bute. A fost campionul nostru si are sansa sa redevina. Dar apreciez parcursul sau si-l stimez foarte mult pe Lucian. Mie imi unge sufletul cand il aud cum vorbeste despre o romanie dezbinata, in care ura face parte din contidianul acestor generatii ratate carora Revolutia nu le-a provocat nici un soc, nici o speranta, nici o incredere. Am crezut in seara asta in Bute si voi crede in el si la meciul "retur"... indiferent cate sanse are, cred in el pentru ca ma reprezinta cu voce tare si asta e cel mai important.
sincer,nu cred ca este in stare sa bata pe cineva din super'six
La ce am vazut in seara asta, in cel mai bun caz putem spuen ca Bute a fost un sparring partner pentru Froch. Si cica spera sa lupte cu Ward ... lol :))
Lucian a slabit 5kg intr-o zi pentru a trece de cantar, cu siguranta lucrul asta i-a distrus meciul. Aici nu e vorba de diferenta de valoare ci de o strategie gresita cred eu. Dupa o runda si jumatate el deja era terminat. Daca nu trecea cantarul il faceati toti albie de porci ca i-a fost frica si nu vrea sa lupte, acum ca a fost facut ko(rusinos ce-i drept) iar dati in el...nu e normal asa ceva. trebuie sustinut in continuare.
M-a durut sufletul sa-l vad pe Lucian incasand pumn dupa pumn... Eu voi trece usor peste dezamagire, dar nu stiu cum va suporta Bute situatia si mai ales familia lui. Daca am fi o natie de valoare, acum l-am sustine, eu unul o voi face, dar la majoritatea romanilor caracterul e destul de dubios si ma indoiesc ca-l vor mai sustine, ba chiar cred ca-l vor invinui si ataca din toate partile(tipic romanului). CAPUL SUS, LUCIAN! Au fost pugilisti mai mari care au luat cate o bataie d'asta inexplicabila si si-au revenit! Sa arate ca e un luptator si sper ca Froch sa-i acorde acorde revansa, in Canada sau Romania.
Da am auzit si asta. DE CE NICI UN STeag nu a fost in sala? Au fost 200 de romani numai din Galati! 0 Steaguri. Cel care l-au aruncat a fost tinut ascuns uitati-va cu ce rapiditate este scos si aruncat spre Bute! Care-i logica sa ridice steagul atunci in acel moment??? Mereu dupa fiecare lupta a avut steagul cu el! Inainte nu am prea vazut. App... steagul lui Froch era ala? da ala invizibil?? WTF... Romanii si Romania...
da, da s-a vazut si in direct. avea un automat la cap, un streang de gat si 2 dinamite in koor....)))
Corecta observația ta ! Arbitrul s-a comportat foarte ciudat la toate încălcările englezului .
Intre 2 campioni se poate intampla orice, asa cum intr-un derby se poate intampla orice indiferent de forma echipelor. De data asta Bute era marele favorit si a fost batut fara drept de apel. Din pacate, noi romanii, ne gasim de cele mai multe ori in situatia asta, si numai foarte rar noi suntem cei ce producem supriza placuta. Pe langa asta, mie mi se pare ca echipa asta a lui Bute este total depasita de situatiile importante. Asa au fost si cu Doroftei, asa sunt si acum. Este inacceptabil ca omul tau, FAVORITUL sa fie surclasat la absolut toate capitolele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.