Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Bute is the best
mandru ca sunt roman la fel ca sh tine luciane!!!! sunt fericit!!! dumnezeu sa te ajute
Bani!... dak va asteptati la ceva fantastaic va inselati... o metoda de facut bani incet incet... dar fara risc .tot ce iti trebuie este RABDARE si sa fii convins ca dupa o luna, doua ,trei(depinde cum te misti) incep sa faci niste bani mai seriosi accesati linkul: ://b*u*x*.to/?r=mihaid (fara cele 3stelute) metoda e simpla dai vizualizezi niste pagini timp de 30 sec si primesti 1cent pt fiecare... faci un cont (dureaza 1 min)... apoi dupa ce te loghezi dai la surf ads si incepi sa vizualizezi reclamele(15 la nr) de acolo(30sec pt fiecare). convinge si alte persoane ca se pot face bani asa si cand cei convinsi de tine acceseaza o reclama primesti si tu suma de o primeste el. dak vrei poti sa-ti cumperi membri fara sa mai stai sa cautzi(dar asta mai tarziu cand esti sigur de acest simplu site).
JOs palaria ! Iata unul dintre putinele motive de mandrie ale romanilor....... Iata un roman ce nu aduce noroi pe firmament....felicitari,Lucian !
Mii de multumiri ptr tot ceea ce faci.Esti un mare CAMPION!!!
Toata Romania e mandra de tine...Esti un mare campion si ne-ai mai demonstrat o data...Respect etern LUCIAN BUTE...felicitari,La multi ani! si multa multa sanatate
bravo,campionule.ai clasa.datorita celor ca tine este cunoscuta Romania in lume
Sa ne traiesti Lucian. M-am trezit ca nebunul la 4:30 ca sa te vad. Am cautat pe net un site unde sa te pot urmari impreuna cu sotia pentru ca la noi in Romania nu s-a transmis pe nici un post tv. nici o televiziune neoferind suma ceruta de Interbox pt. a transmite meciul in direct. Te-am urmarit cu sufletul la gura. Esti mare si te iubim cu mult de tot. Inainte ca ai dai bine! Trebuie sa recunosc ca m-as bucura si mai mult daca la finalul meciurilor ai defila pe ringurile lumii cu un steag tricolor asa cum facea nu demult ''Mosul'' Doroftei. Ce emotie...ce sentimente....ce lacrimi de bucurie si mandrie...gandestete la ce ti-am propus ca un umil roman ce te apreciaza si te iubeste. In rest numai sanatate....
Te iubim pentru tot ceea ce faci! Daca noi nu-i putem arde pe americani, fa-o tu in continuare!
Bute esti cel mai tare roman la ora actuala, toti din familia mea ne-am bucurat la victoria ta, ne-ai facut cel mai frumos cadou de 1 martie, tine-o tot asa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.