Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Deschidere de scor în Concordia - Chindia » GOL dintr-un offside uriaș deschide scorul în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » A ajuns și Donald Trump
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Bute are nevoie de o pauza lunga? Asta crede Larouche? Pai, tocmai a avut o pauza de ~14 luni. Inca o pauza ca asta si îsi pune manusile in cui.
mai scutiti-ne de abureli...toti stim despre mafia din box, sau despre cum se aleg adversarii... interesele sunt puse inaintea competitiei, iar bute din ultimele doua meciuri in care a fost "sacrificat" a avut numai de castigat, atat el cat si interbox. cum sa-l pui sa boxeze la o categorie superioara , fara masa musculara si contra lui pascal ? doar ca sa manance bataie...explicatiile din interviu nu mai trebuiesc nimanui, poate doar naivilor
inca un roman care si-a atins limitele . nu trebuie ,,linsat,, atat poate omul ! suntem noi romanii vreo natie de luptatori vreo natie dominanta ?
eu nu inteleg ce traumatizare? ca doar nu urci in ring cu un adversar care cantareste mai mult, are aceeasi greutate ca si tine... plus ca esti boxer de ani de zile... la meciul asta si-a dat cu sutul la toata imaginea lui... am inteles, Froch te-a luat prin surprindere cu forta si agresivitatea lui, lucru care tu trebuia sa-l cunosti dinainte de meciul cu el si sa fii pregatit... eu cred ca daca luptai cum a luptat Pascal cu tine cu acele izbucniri pe final de repriza tu il bateai pe Froch macar la pct... dar s-a cunoscut aceeasi timorare si la meciul cu Grachev... doar esti boxer fost campion IBF, trebuia sa- rupi fata lui Pascal m-ai ales ca te-a umilit public... da dovada de cohones...
Ar fi avut o sansa mica daca schimba antrenorul ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.