Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
nu am adus eu vorba despre bute, am atras atentia celor de mai jos care comentau despre bute, una peste alta, bute e FOST CAMPION MONDIAL, si este ROMAN, tu si cu cel de sub tine sunteti doi frustrate care n-ati realizat nici macar 1% din ce a realizat Bute, si am dubii si privinta etniilor voastre, nu m-ar mira sa fiti tigani maghiari! Toate cele bune.
Nu-l mai bagati pe bute in aceasta ecuatie ca nu are ce cauta. Froch l-a distrus in 5 reprize, Kessler l-ar bate si mai usor ptr ca este mai tehnic si mai rapid. Cordos e dus cu sorcova rau de tot, auzi bute e mai bun ca Froch cand Froch l-a distrus :-))))))) mai bun la ce? La mancat praz poate. Vorbim de boxeri aici nu de gutui.
bute e mai bun decat Froch??? Saracu de tine ai probleme psihice. Esti intr-o faza de negare. Bute al tau e mic mic de tot in comparatie cu Froch sau Kessler. Daca boxa aseara era ko de mai multe ori. Cred ca in fiecare repriza ar fi fost ko fostul campion de carton. Inteleg ca esti lingau bute dar chiar asa batut in cap sa fii? Si Froch si Kessler il termina pe bute in maxim 3 reprize!!! De Ward nici nu mai zis el e dintr-o alta clasa. La ce lovituri au incasat aseara cei 2 e clar ptr toata lumea ca Bute facea comotie. Bute se va retrage ca il doare mana.
super meci...dar eu am vazut ca danezul a fost mai bun.Bute este mai tehnic si mai rapid decat amandoi la un loc dar Bute are o mare problema,NU este SI bun incasator ! La un meci de acest nivel este imposibil sa nu iei 5-10 pumni direct in fata,dar Bute al nostru nu are rezistenta.
froch a fost mai bine pregatit fizic,mult mai ambitios,dornic de revansa...atata tot.nu il pot pune la acelasi nivel cu kessler ,sau cu kessler de acuma cativa ani.
Nu inteleg cum dracu a putut castiga Froch. Parca au jurizat doar untimele 20 de secunde din runda a 12-a. Credeam ca e nevoie de o victorie categorica, fara drept de apel, pentru a-i lua centura celui care o detine. Kessler a avut lovituri mai clare la Froch, dar a contat cantitatea, nu calitatea. Pana si Froch a fost surprins de decizie, da-o dracu de treaba.
pai ce are froch si nu are kessler??? :)) poate ieri kessler nu a fost determinat cum a fost carl fara discutie..carl si-a dorit victoria mult mai mult ca orice,daca urmaresti ce zicea de-a lungul timpului..tinand cont ca kessler i-a administrat prima infrangere din cariera.. ce intelegi tu prin "bun" chiar e un mister.. .dar .daca il pui in aceeasi oala pe frochcu kessler nu mai am ce sa zic.froch e mult mai limitat decat kessler. dupa meci carl l-a intrebat pe mikkel daca o sa mai faca un meci...daca s-ar face pe un teren neutru si kessler are dorinta si motivatia sa il bata..eu zi c ca il bate
El e baiatul care se crede Tolontan, dar nu intelege nimic din sport.
daca era o lupta atat de mare, nu stateau la bataie. Kessler practica boxul de tip german. negrii americani sau afro, rad de acest tip de box pentru ca ei sunt "slick". bineinteles ca la cea mai mica greseala poti fi prins de amandoi.
Bute mai bun decat Froch ? Hai ca esti tare...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.