Alte știri din fotbal
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Știri din fotbal internațional
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
GOL în minutul 3 în Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
13
Apariție incredibilă a titularului din Bayern - PSG » Îl recunoști?
0
MM Stoica nu s-a mai abținut: „Ar trebui interzisă în fazele superioare ale Ligii Campionilor!”
3
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
ce regrete sa mai aiba acum...stia de cand a semnat ca Astana nu o sa fie primita cu bratele deschise...mai ales dupa ce a racolat toti "cinstitii" sportului :)
mai bine ca nu vine dopatul in le tour
Cum sa castgi bani multi din pokerul onlne . DVD-uri de profil gratuite !!! Turneu de 1000$ Gratuit !! Super oferta !!! id mess : pokerdublu
Cofidis a fost iertata pentru ca "a plecat de buna voie din Turul Frantei". Cine se simte prieste absolvire. :P
Moreni, scuze, nu Moreno.
Ar trebui sa le dea o sansa, iar daca sunt prinsi sa taie in carne vie. Insa francezii sunt niste frustrati, care asteapta de mai bine de 2 decenii sa castige unul de-al lor. De ce pe cei de la Cofidis care au fost prinsi cu Moreno dopat sau pe fosta T-Mobile ii primesc? Este inadmisibil sa nu ii dai sansa campionului en-titre sa isi apere trofeul. Echipa s-a restructurat total. Poate, cine stie, pun presiune cei de la UCI pe ASO... Vom vedea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.