Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Scuze am scris ''dopati de dopaj''
Un alt campion dopat. Titlurile lui Amstrong trebuiau sa ajunga la ciclisti care si ei au fost prinsi dopati de dopaj, ...........asa ca pana la urma s-a dat regula ca pentru 1998 – 2005 sa nu se mai reacorde nici un titlu provenit din scandalurile de dopaj.
esti mai pros ca proba de urina a lui contador. tu ai impresia ca bolt sau djokovici consuma numai brifcor?!
Canibalul:))) Cred si eu ca este. Doar ii place carnea :))
Un cacat de sport ciclismul, 99% din toti care obtin orice mare pefromanta in ciclism sunt dopati la greu.
Hehe, s-a dopat Merckx toata cariera, dar erau alte vremuri... teste putine, lejere, nimeni nu stia de pericolul substantelor astea.... practic atunci chiar se poate spune ca toti se dopau. Desi multi incearca sa spuna acelasi lucru si acum ca sa-l scuze pe Armstrong, nu este adevarat!!!
dupa povestea cu Armstrong ar trebui sa o lasati moarta cu scrisul despre ciclism si despre "cei mai mari ciclisti"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.