Alte știri din fotbal
Roland Idowu a lăsat-o pe St. Mirren pentru clubul din Superligă
0
Decizia luată de LPF în legătură cu meciul Universitatea Craiova - FC Voluntari
6
Apare o FORȚĂ în fotbalul românesc?! » Două stadioane noi, „investiții de 200 de mil. €” și acord pentru 3 jucători de la U Cluj!
0
O nouă lovitură pentru Șumudică » Titularul de la CFR a fost operat și va lipsi câteva luni
0
Știri din fotbal internațional
Omagiu pentru legenda Milanului: „6 pentru totdeauna” » Emblema de pe tricourile rossonerilor în acest sezon
0
Suspendări colosale pentru Paredes și Molina, amendă pentru Argentina! FIFA a anunțat sancțiunile
0
Premier League, la start după o vară a schimbărilor! O mare favorită la titlu și 3 miliarde cheltuite în mercato: ce ne așteaptă?
0
Juventus a reziliat cu jucătorul care a costat-o o avere » Schimbul cu Barcelona a generat suspiciuni în Italia!
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Contador a facut ce a facut.si-a urmarit interesul: poi kloden abia mai respira, cum era sa stea langa el, cand kloden era cel care trebuia sa-l protejeze pe contador....ma bucur ca s-a intamplat asa...Bruinell merita palma asta de la Contador: spuneti-mi si mie vreun moment in care Astana l-a ajutat pe contador (tineti minte declaratia lui J Bruinell dupa ce COntador a preluat tricoul galben?..."Contador putea sa mai astepte inca, mai avea o saptamana").!!!...GO ALBERTO GO !
Dopingul reprezinta lupta cu timpii. imi place sa cred ca toti sunt dopati si ierarhia se face tot dupa potentialul natural care face diferenta. lance nu poate fi ignorat sau tratat cu dejectii pentru ca e un arhetip de luptator.cred ca cei care il injura nu merg nici cu bicicleta nici pe jos pana la supermarket.pentru mine lance reprezinta un om cu sange in instalatie la fel ca primii 20 din "le tour".cat despre EPO- toata lumea stie ca toti o folosesc.anul asta castiga con(quis)tador
Cred ca lui Contador i-ar conveni cel mai mult ca Armstrong sa-i ia doua-trei minute la contratimp. Cu putin noroc poate gafa lui de azi se iarta si Astana o sa aiba doi oameni pe podium. Etapa de maine se anunta incinsa, iar pe Mont Ventoux va fi la fel de interesant.
A "murit" DOPATUL!!! It's OK!!!
Favoritul meu e Andreas Kloden dar daca el nu va castiga sper sa castige Contador caci nu-l suport pe Armstrong... Anybody but Armstrong the cheating bastard.Probabil ca multi imi vor sari in cap ca am curajul sa-l vorbesc de rau pe marele Lance dar dupa parerea mea fara dopaj nu avea cum sa-l bata pe Ulrich in forma maxima acu cativa ani chit ca Ulrich era liderul celor de la Deutche Telekom...Forzza Contador.
Sampania e cumparata ! Voi ciocni "virtual" la Paris cu tricoul galben : Alberto Contador.
ar fi o chestie si cu pana asta, dar daca nu vine lance pe 2?
Maine "contador" face pana. Ceea ce a facut azi nu se face si maine echipa ii va arata.
Azi Contador a castigat Turul Frantei...mai mult singur, deci si-a indeplinit obiectivul cu o saptamana inainte de Paris. Castigatorul face istorie....nu locul 2 sau 3. Deci ce era sa faca, sa lupte pentru un loc care nu aduce nimic? Locul 2 il va transa maine Lance la contratimp. Asa se incheie poate cel mai spectaculos Le Tour din ultimii 10 ani.
Vedeti articolul dlui N.Manolescu , din E.Z. de astazi; ai spune ca Armstrong trebuie, neaparat !, sa castige si editia aceasta a Turului; nu-i suficient c-a avut curajul de-a se mai lupta o data ptr. o cauza care li s-ar fi parut, unora, din start, pierduta ? Ciudat mod de-a face gazetarie, chiar si din orice, fie ca te pricepi ori ba !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.