Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Cum e vreun articol despre cârnaț vs. cârnaț, hopa apari și tu. Zi drept, ai participat la fiecare marș al omaenilor alfabet, erai în primul rând, de mână cu copiii, înconjurat de cârnați.
Pai parca asa se nasc saracii si de aia trebuie sa-i intelegi. Dar vad ca se insoara, fac copii, divorteaza, si apoi schimba macazul. Satui de prea mult bine, au nevoie de picanterii de tot felul. O lume bolnava.
Rabufneste, contrabas, rabufneste!
Aia nu e fosta lui nevasta, bai amatorilor ! Ati preluat din BILD, dar nu sunteti in stare sa cititi ce scrie sub poze...sau nu intelegeti. Doamne, ce amatori !
Alta gluma de autobaza!
Vai ce gluma de autobaza ai făcut! Da mileurile jos de pe televizor ca nu se mai poarta!
Singurul grețos aici esti tu!
Ce mentalitate au oamenii astia.. atat de diferita de ultraconservatorii de pe cocioc...
Lasati omul in pace ca vrea si el sa experimenteze cum este pe partea cealaltă a gardului.....
In realitate nu arata prea bine, dar si-a facut operatii estetice. E evident. Nu era vreo mare bomba, plus ca are 47 de ani acum... Iar despre orientarea lui nici nu stiu ce sa spun, ma lasa masca! Iti dai seama ca nu e normal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.