Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Suporter de la Budapesta pentru națională: „Turcia - România 1-2! Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Rente viagere pentru ce?? Nu sunt campioane olimpice sau mondiale, nu am avut asa ceva in gimnastica ritmica.
Tratamentul acesta a existat de pe vremea comunistilor. Si la gimnastiuca sportiva. Era eficienta? Atunci era tolerata, acceptata.
Marea președintă , pusă în funcție de Țiriac. Se vede pe față ei că a fost abuzată atunci când era sportiva și ceea ce a trăit pe propria piele dă mai departe. Poate așa se poate obține performanța în sport.
pai platim noi rentele viagere ale acestor *** care se tot plang ca au fost batute. si platit milioane de euro pentru una. asa ca idee,una dintre ele castiga 3 mii de euro,de la 21 de ani de cand s-a retras pana 85-90 de ani. iar suma se actualizeaza anual. deci cel putin un milion de euro din renta viagera pentru fiecare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa plătească cineva....nimeni....*** Deleanu are relații bine infipte
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și părinții sunt părtași la traumele copiilor lor gândindu-se că vor ajunge campioane și vor trăi din renta viajeră. Toți. Mă întreb de ce nu au plecat? De ce s-au complăcut? De ce au răbdat? Tot pentru vise. Și cum visele nu s-au împlinit hai să facem un senzațional. Nu accept nici modul jignitor de lucru de la lot, dar pentru marea performanță se mai sare calul un pic câteodată.
profesioniste domle...foarte educate antrenoarele...nu este de mirare..
Presedinto,e o vorba de demult : "Cine zice ala e!"
Ce poti sa astepti de la "doamna Irina" , *** ... poate se autosesizează cineva cu vreun dosar penal zic
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tratamentul vine din trecutul nostru comunist! Abuzurile au existat cu ani buni inainte. Sportivele au tăcut și pentru că doreau performanță și rezultate, iar în domeniul lor sportiv asta se oferea! E drept că Moșul țiriac chiar asta a căutat la Irina! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.