Comentarii (79)
moise
moise  •  26 Iunie 2026, 19:30
Postat de SameOldBrentford pe 26 Iunie 2026, 19:17

Nu bah,ne vom trage pantalonii sub genunchi si ne vom intoarce cu spatele,sa ne-o mai traga rusii o data,ca dupa '48 nu am incasat destul. Bai baiatule,ai ceva cunostinte de istorie?

Înțeleg că te oferi pentru linia întâi?....

SameOldBrentford
SameOldBrentford  •  26 Iunie 2026, 19:17
Postat de moise pe 26 Iunie 2026, 19:06

Cine seamănă vânt culege furtuna. Rugati-va să nu vina ziua când îi veți cere lui Sosoaca să îl oprească pe Putin.

Nu bah,ne vom trage pantalonii sub genunchi si ne vom intoarce cu spatele,sa ne-o mai traga rusii o data,ca dupa '48 nu am incasat destul. Bai baiatule,ai ceva cunostinte de istorie?

SameOldBrentford
SameOldBrentford  •  26 Iunie 2026, 19:14
Postat de Anonimus1975 pe 26 Iunie 2026, 18:52

Dodel nu mai bine ai pleca si tu din tara daca ti-e teama de rusi ? nu de alta ..dar cu unu in plus sau minus ..tot acolo suntem

*** Maica-mea a suferit atacuri de panica din cauza zgomotului de drone,bombe si rachete si nu a dormit o saptamana intreaga. Cat de nesimtit sa fii sa scrii *** comentariu? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

UnCetateanRoman
UnCetateanRoman  •  26 Iunie 2026, 19:13

Aha, si daca ii canta imnul Rusiei la gimnastica, vine Rusia peste tine si peste Europa. Pai de ce interzici tu "Romania" intonarea imnului Rusiei, daca insasi Europa si FIG permite lucrul acesta. Cu ce drept? ...ca esti baiat destept, vad ca te pricepi la spionaj, etc....

UnCetateanRoman
UnCetateanRoman  •  26 Iunie 2026, 19:08

Daca marea europa a zis ca-i ok, cine *** esti tu sa zici ca nu-i ok. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

moise
moise  •  26 Iunie 2026, 19:06

Cine seamănă vânt culege furtuna. Rugati-va să nu vina ziua când îi veți cere lui Sosoaca să îl oprească pe Putin.

UnCetateanRoman
UnCetateanRoman  •  26 Iunie 2026, 19:05

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

usernoname
usernoname  •  26 Iunie 2026, 19:05

Bravo Boc! In sfarsit un politician cu cohones care i-a umilit pe scursurile alea de rusnaci.

Anonimus1975
Anonimus1975  •  26 Iunie 2026, 18:52
Postat de Dodel pe 26 Iunie 2026, 18:44

Cine vb despre principii criminalii rusi ar trebui sa concureze cu steagul capului de mort ????cand participa la competitii in tari neprietenoase !!

Dodel nu mai bine ai pleca si tu din tara daca ti-e teama de rusi ? nu de alta ..dar cu unu in plus sau minus ..tot acolo suntem

romanq
romanq  •  26 Iunie 2026, 18:52

Bravo domnule Boc. Jos pălăria!

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează