Alte știri din fotbal
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Robert Moldoveanu a lovit bara
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A » Echipele de start
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Poate reveni titular după un an
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Multe vorbe.....2 bani nu fac, singurul sport la care putem sa dam lectii altora.Mult noroc fetelor in continuare pt ca vor avea neboie de el mai ales la Londra.
bravooo sincer aceasta replica merita aplauze la scena deschisa
Bai pula matura si cacat cu ochi de te-ai duce dracului sa nu comentezi ce nu te pricepi ,curu' ala valoreaza cat nu o sa valorezi tu in viata ta de vierme mediocru.sa o pupi in fund pe cata ca ea e campioana europeana si tu un onanist rebelegit cu limbaj de curist.sa te ia dracu nesimtit scarbos!!!!
Ce bucurie enorma, zeitele noastre au mai dovedit inca o data ca Romania la gimnastica e geniala.Cu ajutorul antrenorilor performanta nu s-a lasat asteptata. Foarte frumos scris articolul felicitari. FELICITARI FETELE SUNTETI ORGOLIUL NOSTRU!!!
Felicitari fetelor!
u precis esti ungur
bv fetelor ne mandrim k suntem romani datorita voua
bravo fetelor ca de blaturi din fotbal suntem satui
Multumim inca o data, fetelor! Intr-o perioada atat de nefasta pt sportul romanesc, ele sunt raza noastra de lumina! Gimnastele impreuna cu Alina Dumitru, fetele de la scrima, canotoarele, canoistii, Lucian Bute si Oltchimul reprezinta singurele sperante si in acelasi timp, singurele motive pt care sportul romanesc inca mai are ceva de spus. Sa speram ca vom descoperi(noi, telespectatorii) si alte talente la JO din Londra. Felicitari inca o data!
sigur e mai stramt ca la tine...)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.