Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
SUPER. Si aceste fete trebuiau invitate la Casa Alba nu numai Ilie Nastase. Dar ce sa le ceri americanilor ei nu apreciaza munca adevarata. Bravo FETELOR. Sunteti toate din AUR.
Doamne Dumnezeule...si unii spun ca nu au mandrie de bucurie ca sunt romani !!! Aceste fetite ne pot aduce atata bucurie....in cel mai frumos si elegant sport...suntem pe primul loc!!! Multumim frumos frumoaselor....S-o tineti tot asa!!!!!!
Bravo fetelor, va felicit din toata inima pentru performanta de la Europene! Va astept la summit-ul NATO pentru felicitarile oficiale. Felicitari si antrenorului lotului!
santeti niste papusi dar munca pe care o depuneti este de un urias falicitari la mai mare
Felicitari fetelor si antrenorilor! Sunteti cei mai buni! Ne`ati facut inca o data sa fim mandrii de voi. Succes la Olimpiada!
www.youtube.com/watch?v=EiMX3_daXeA
BRAVO!Dar de ce asa de putine vorbe despre asta?? In ziarele de azi dimineata, stirile despre gimnastica erau undeva pe paginile din coada!! Si era vorba nu de campionatul intern sau de vreun concurs de pregatire, ci de CAMPIONATUL EUROPEAN. Imi place fotbalul, dar nu merita atata publicitate si atatea vorbe cand avem parte numai de scandaluri si performanta putina. Pcat, fetele, COPIII astia, muncesc enorm pentru zece minute de concurs. Dar ce zece minute!! BRAVO, inca o data, MULTUMIM.
de ce mergem asa slab la sarituri?!!!!!!!!!!! acolo stateam foarte bine
SUCCES PE MAI DEPARTE
CELE MAI BUNE!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.