Alte știri din fotbal
Denis Alibec a izbucnit în timpul meciului: „Din cauza ta am luat gol!”
0
U Cluj - FC Argeș » Ardelenii vor să se apropie de lider
2
Andrei Nicolescu a răbufnit înainte de Universitatea Craiova - Dinamo: „Sper că își va asuma responsabilitatea”
0
Tatăl lui Dragoș Huiban a decedat în parcare după Oțelul - Metaloglobus
1
Știri din fotbal internațional
Napoli, încurcată de Como în Serie A » Ce înseamnă asta pentru titlul lui Inter și Cristi Chivu
0
Ajax - PSV, ultimul derby al sezonului din Eredivisie » Dennis Man e doar rezervă
0
Echipele de start în Osasuna - Barcelona, duel în runda 34 din La Liga » Catalanii, aproape de titlu
0
Cu gândul la Bayern, PSG a remizat în Ligue 1 » Relansează Lens lupta la titlu?
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a spus dacă își va da demisia din fruntea PSD în cazul în ...
Libertatea
bravo fetelor!!!tot asa !! ne punem speranta in voi la jo de la beijing!!!
exact cuvintele lui razvan din pitesti...!!!!a spus totul!!!
ASTA DEMONSTREAZA CA INCA MAI AVEM O SANSA IN FATZA GLOBALIZARII, TRAIASCA NATIONAL-SOCIALISMUL
Le oferim respectul nostru acestor promotoare de marca ale patriei, ambasadoare rafinate ale principiilor sportului! Felicitari
felicitari fetelor,si antrenorilor,sunt mindru ca sunt roman,si ma bucur pentru orice performata adusa de tara noastra
bravo fetelor sunteti cele mai tari rusine televiziunii din franta care a produs evenimentul deoarece fetele noastre nu au fost tratate asa cum merita ei aratand olandeze ucrainiene italience si framntuzoaice in loc de rusia si romania care se luypta pt aur asteptam si maine rezultate bune mukltumim pentru aceasta bucurie mare care merita traita de toti romanii maine pe prima pagina ar trebui sa fiti dar stiu ca nu va fi asa succes in continuare] hai romania !
mi-am readus aminte de vechile vremuri cand comentator era topescu si tot faceam la calcule impreuna , dupa fiecare rotatie.. doamne ce vremuri.. se pare ca s-au intors! nici nu va pot spune cat de fericit sunt.. aceste fete merita toata atentia din lume.. va iubim micutzelor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
felicitari fetelor si antrenorilor! Multumim, fetelor si multumim antrenorilor! Forza Romania!
In sfarsit puneti si voi pe prima pagina niste rezultate cu adevarat maretze, nu kktul asta de fotbal in care sunt bagati oameni gen becali, copos, iancu, borcea care nu au facut nimik bun pt tara
Da, exista viata dupa Belu si Bitang!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.