Comentarii (35)
papora
papora  •  27 Iunie 2026, 17:31
Postat de JustMe2030 pe 27 Iunie 2026, 16:54

De ce il jigniti, voi ati facut mai multe la viata voastra? Mie mi se pare ca a procedat corect si nu s-a ascuns acum ca au facut si altii. Nu ati inteles, a dat exemplu ca si altii au facut. Daca voia sa se justufice o facea de prima data.

Da bă...io am cosât mai mult în pantă dăcât el...să știi!!!

akrep
akrep  •  27 Iunie 2026, 17:30

Banuiesc ca Boc o sa anunte azi sau maine ca nici cei din Sua si Israel nu mai au voie sa afiseze steagurile ca au facut si ei mai urat ca Rusia...Sau la aia le canta el insusi imnul sa fie sigur ca nu supara smecheri

Zuza
Zuza  •  27 Iunie 2026, 17:30

Rusalăii primesc acum,plata pentru ce i au făcut Nadiei la olimpiada din 80!

Pake
Pake  •  27 Iunie 2026, 17:25

Daca ar avea aceeasi atitudine si la adresa sportivilor din Israel sau SUA, l-as intelege pe BOC...dar acolo e mielusel!

razvyyc
razvyyc  •  27 Iunie 2026, 17:11

Probabil vor duce competiția in țări care nu încalcă Carta Olimpică și care vor permite intonarea imnului respectiv afișarea steagului. Boc permite afișarea steagului Israel și SUA, țări care au invadat alte teritorii și care fac genocid?

michael
michael  •  27 Iunie 2026, 17:10

Ehe, așa-i când crezi că ești acoperit de o ”umbrelă”, numai că Boc a omis faptul că acea umbrelă se poate ”strânge” în orice moment, și te poți trezi cu fundul gol.

Alcato
Alcato  •  27 Iunie 2026, 17:01

Sa se duca acolo la ei si sa concureze cu cecenia si belarus... Rusii sunt si victime acum dupa tot dezastrul pe care il fac...

Danpinalty
Danpinalty  •  27 Iunie 2026, 17:00

un *** se baga in seama

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalinut111_2
catalinut111_2  •  27 Iunie 2026, 16:54

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

JustMe2030
JustMe2030  •  27 Iunie 2026, 16:54

De ce il jigniti, voi ati facut mai multe la viata voastra? Mie mi se pare ca a procedat corect si nu s-a ascuns acum ca au facut si altii. Nu ati inteles, a dat exemplu ca si altii au facut. Daca voia sa se justufice o facea de prima data.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează