Alte știri din fotbal
CFR Cluj a pregătit planul B, după ce Edi Iordănescu a bătut în retragere
2
Lovitură grea pentru FCSB » Ultimele vești despre Daniel Bîrligea
1
Un post TV din România a pierdut drepturile pentru meciurile naționalei! + Cine va transmite debutul lui Gheorghe Hagi din noul mandat
1
Bourceanu s-a uitat la meciul lui FCSB și s-a răzgândit în decurs de o săptămână: „Stop!”
1
Știri din fotbal internațional
Ar prelua banca Italiei: „Dacă ești chemat, trebuie doar să spui da”
0
Lamine Yamal a fluturat steagul Palestinei la parada Barcelonei » Hansi Flick: „Nu-mi place”
2
Propunere aprobată: Cristi Chivu devine Cetățean de Onoare al județului
0
Toni Kroos dă de pământ cu foștii colegi: „Inacceptabil! Am fost ușurat când s-a sfârșit”
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Covor de grindină în Gorj, gheața a distrus pomii fructiferi și grădinile. ...
Libertatea
Declarații cutremurătoare ale tatălui fetei ucise în Bihor: „Alisia era ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Prima comună din România în care sătenii se încălzesc cu apă geotermală: ...
Libertatea
I-ati atacat pe Belu si Bitang pana au plecat, asa ca si gimnastica feminina a cazut in mediocritate. Ziarist de doua parale, care i-ati atacat intr-un mod incalificabil pe cei doi cei mai mari antrenori din lume din toate timpurile unde sunteti? Domnule Belu, doamna Bitang , ma inclin in fata dumneavoastra
Da si nu prea. Gimnastele lui Belu si Bitang straluceau prin constanta, dar dificultatea exercitiilor era asumat mai redusa in comparatie cu ceea ce faceau rusoaicele, chinezoaicele, chiar si unele americance. Ana Porgras are in momentul de fata unul dintre cele mai valoroase exercitii la bârna din intreaga lume.
Sunt de acord cu tine. Sper ca pe viitor vor veni si rezultate mai bune, desi nu o sa mai fie ca pe vremea lui Belu. Oricum, in Romania nimeni nu vrea sa investeasca in sport, nu se vrea performanta; doar banii conteaza.
clar a fost presiune pe Ana,arbitrele au contribuit decisiv prin asteptarea foarte lunga a Anei la barna....este tanara si daca continua tot asa ar putea sa faca performanta frumoasa la senioare....notele mici date gimnastelor noastre se datoreaza antrenorului Forminte ,care pregateste gimnastele cu note de plecare mici.este un arbitru mediocru,care se multumeste cu prezenta si daca se poate si cu ceva medalii...conteaza fff mult dificultatea elementului.cu Dl Belu si d-na Bitang a fost altceva.
Si eu sunt de aceiasi parere,mai ales asteptarea de la barna...cred ca asta a daramat-o...sa nu uitam ca este debutanta si nu are exercitiul `nervilor tari`..oricum mie mi-a placut cum a evoluat...asa ca felicitarile mele!!!...apropo eu locuiesc in strainatate asa ca am urmarit finala in online pe Gsptv..unde a comentant D Topescu..pe Digitv era ceva de fotbal..am vazut in articolul de mai sus ca scrie ca va fi pe Digitv..nu sunt eu prea informata sau s-a strecurat o greseala....
Mie mi s-a parut ca Ana a fost dezavantajata de arbitri la cateva aparate, in afara de barna unde a ratat. Mi-a placut tinuta ei, e eleganta, gratioasa, lasa o impresie buna. Sper sa ia ceva medalii la aparate. Pacat ca e singura gimnasta romanca in finalele pe aparate. Am incredere in ea, ii urez succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.