Alte știri din fotbal
Scene rar văzute în timpul unui meci, la Dinamo - Metaloglobus » „Acum ai grijă ce faci cu el”
0
Dinamo - Metaloglobus, „câinii” au avantaj minim » Adrian Mazilu iese în minutul 53
4
Elan spre play-off! U Cluj nu i-a permis Petrolului nici măcar un șut pe poartă pe „Ilie Oană”. Clasamentul
1
Costin Lazăr le-a comparat pe FCSB și Rapid: „Mai valoroși, mai bine așezați, mult mai serioși”
0
Știri din fotbal internațional
Derby-ul Nord-Estului Angliei, reeditat după 9 ani, decis de un autogol spectaculos
0
Deschidere de scor în Genoa - Inter » Nicolae Stanciu, doar rezervă în duelul cu Chivu
1
Manchester City, demonstrație de forță cu Crystal Palace: Haaland a fost din nou la înălțime
0
Cum își amintesc italienii de Gică Hagi și de Răducioiu » „Cenușăreasa cu călcâie tari ca marmura și fața acră a unui fermier mutat la oraș” + „Când intra în careu, i se stingea becul!”
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Mihai Chirica l-a înjurat pe Alexandru Muraru, șeful lui din PNL Iași, pe ...
Libertatea
Toate bune si frumoase Felicitari sportivilor pt. performante si antrenorilor de la masculin,dar vreau sa stiu cum am putea sa scapam de acest"Asa zis antrenor" amatorul de Forminte.Chiar nu il trage la raspundere nimeni pentru esecurile fetelor??? Altadata fetele dadeau tonul la medalii,iar acum 1 medalie de Bronz este o performanta!!! Ar trebui sa-si dea demisia singur,dar asta nu o va face pt. ca este un las. VA ROG SA REVENITI BELU SI BITANG,DACA NU SE VA ALEGE PRAFUL DE NOI. JOS F
Baietii sunt resiteni. Sunt mandru de ei, de amandoi!
Va pasa de sport? Felicitari! Gazeta de azi surprinde magistral esentialul week-endului recent incheiat: Dragulescu ocupa un sfert de prima pagina, cat i-a permis conditia de dublu campion mondial pusa langa legenda sportului Dayro! @Roxana: Multumim pentru articol!
felicitari Marian.De OPT ori campion mondial,este ceva extraordinar.Campion mondial la sol in 2001,2002,2006 ,2009 si campion mondial la sarituri in 2001,2005,2006,2009.Multa sanatate iti doresc si sper sa mai concurezi cativa ani.Borcea,Becali,Iancu,etc ar putea premia acest gimnast foarte talentat.Ce spuneti d-lor?
Bravo baieti.Voi reprezentati cu mandrie tara si pt asta meritati respectele noastre!Sunt mandru de voi si sunt MANDRU CA SUNT ROMAN!!!
FELICITARI. Sunteti printre putinii care reusesc sa ne mai facem si noi auziti prin lume. Cu lucruri bune bineinteles. cred ca poza voastra trebuia sa fie singura de pe prima pagina. dar...........
ar trebui sa bagati aceste articole mare sa vada toata lumea...sa mai lasam fotbalu ca-l aveam zilnic..si nu suntem campioni la mai nimic cu el
Bravo baieti!
FELICITARI!!!! Nimeni nu a observat suma pe care o vor primi cei doi? este inacceptabil ca pt o medalie de argint la MONDIALE sa primeasca doar 14.ooo lei. Este bataie de joc. Oamenii astia doi merita mult mai mult!!!
Da! Ei sunt campionii mondiali, cu ei ne mandrim, ei ne fac sa mai ridicam capul din pamant. Multumim camionilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.