Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e vb de linia de metrou care face legatura intre gara de nord si aeroportul coanda. nu are absolut nici o treaba cu cotroceniul tau. exista 2 proiecte, unul deja elaborat si scontat, care porneste pe magistrala GN - Bucurestii Noi, si face la dreapta spre Poligrafiei, opreste la Gara Baneasa, la Aeroportul Baneasa si continua spre Otopeni paralel cu DN 1, respectiv un alt proiect, care porneste din vlaicu - pipera, prin spatele Aeroportului Baneasa. Cotroceniul e in cu totul alta parte. oricum, autoritatile stau de lupte, de arestari reciproce, de lovituri sub centura, de furtisaguri in Aula Parlamentului, nu mai edifica nimic. astia sunt pedeseristii si aliatii lor neocomunisti ca si ei, niste ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in niciun caz nu vom avea autostrazile gata pana in 2020 ... de linia de metrou nici nu vreau sa ma gandesc .... ex:surparile din zona cotroceni,surpari care stopeaza lucrarile in acea zona....
tipic ... "autostrada suspendata" s-a suspendat demult ! :) tipic politic....declaratii si minciuni pt a castiga voturi in campaniile electorale.
Sa vedeți ce audienta o sa fie în cluj la campionatul asta hahaha ***...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
chinezii faceau 3 sali intr un an ca aia pot .noi n avem scule, bani ,chef.mai bine ca nu a construit nimik
o palma data unor incompetenti, insa lor sigur li se filfiie. din fericire, organizarea ramina in tara.
Exact la asta ma gandeam in timp ce citeam articolul insa nu eram asa optimist ca si tine. Eu cred ca in conditiile in care ni se cere sa construim autostrazile + modenizarea + linia de metrou, nu avem sanse nici in 2030. Daca se accepta lipsa a doua din trei, sunt ceva sanse pentru CE 2028!
Finalizarea a doua autostrazi , linie de metrou pana la aeroport ? :))).... E clar nu vom organiza nici Euro 2020 ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.