Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Mda.......Un adevarat comando,Raducule!! Exact asa cum ne povesteai tu ca vrei,specific doar tie si generatiei tale: acelasi stil invechit,fara nici un orizont,dominat de mult hazard,cu fundul in poarta si jucatoare crispate si haotice,care nu mai inteleg nimic.Platesti,deja,pentru aroganta si tupeul tau vizavi de ANJA. Parca-i vedeam chipul,in spatele tau,zambindu-ti ironic la ce ti se-ntampla.Sper ca figura ei sa te urmareasca toata viata si sa nu-ti dea pace.NU O MERITI,inca. Traiesti o viata in genunchi,pentru Gavrilescu,Gatu si toata gasca lor de imbuibati.Asa se intampla cand vrei sa pacalesti totul si esti servil peste masura.Poate incerci sa intelegi,macar acum,de ce dorea Anja,
@suporter_valcean Corecta observatia.Crisparea din jocul echipei era aceeasi cu cea de pe chipul antrenorului.Atitudinea,asemenea.Cat contrast intre mina si alura Anjei ,degajata,echilibrata,optimista,naturala fata de tinuta incrancenata,agresiva a neaosului Voina!!! De speranta,n-as zice chiar ca s-a pierdut,nu ne-ar mai ramane decat sa ne facem abonamente la Gyor (ce echipa va avea din vara!).Ea exista,dar in alte coordonate,cu alta conducere si alt antrenor.
pai visa cineva ca avem vre-o sansa?...li sau urcat figurile la cap decand tot aud pe la tv galacticele de la oltchim...ma apuca rasul. asa e sportivul roman daca nu stai cu parulpe el i se urca aerele la scufitza. in fabrica la munca nesimtitelor
din pacate ceva nu e cum trebuie acolo si asta numai cei foarte apropiati stiu.echipa asta a ajuns in FINALA anul trecut.ECHIPA ASTA nu au plecat la fel ca si la fotbal 5sau 6 jucatori .poate cerem prea mult poate trebuie mai multa rabdare dar va spun un singur lucru fetele sunt nemultumite de ceva .de ce? nu stiu .dar trebuie aflat.si trebuie dat o idee de joc ,acum din pacate neagu numaie sa traga de la 9 metri trebuie sa o faca altcineva.avem printre cele mai bune extreme din lume totusi nu jucam cu ele .de ce?? doar cateva pareri si in continuare HAI OLTCHIM
Cred ca-si freaca mainile de bucurie vazand rezultatul...
v a trebuit anja andersen, culegeti roadele...
Atunci de ce mai stau la Oltchim daca atunci cand au ocazia sa confirme nu fac asta? Doar pentru bani? Mi-e greu sa cred. :)
pai nu v-a trebuit anja andersen? sunt complet toante ,neatente , labile psihic,fara neagu sunt praf....sa se duca neagu la viborg...ce sa mai stea la echipa asta de cascate?foarte slabe....eram sigur ca o sa piarda...
m-am corectat mai sus...elisei era clar pro anja...si cred ca si neagu, desi nu a avut multe sanse sa o arate.
Nu mai fi asa patetic. Oltchim a *remizat* la Cluj (scor 31-31), NU a fost invinsa,deci fa-ti lectia inainte sa postezi.Ce sa-i faci, si Barca mai pierde din cand in cand iar Real o ia cu 4-0 de la Alcorcon (umilinta mai mare zic eu decat ce s-a intamplat azi la Buducnost).Si totusi nu le vad pe echipele astea desfiintandu-se.Si Inter a dominat anul trecut (CL, cupa Italiei, campionatul),iar anul asta nu mai are sanse la titlu,deci...!E adevarat, privatizarea combinatului aduce multe necunoscute, dar sper ca d-nii Roibu si Gavrilescu sa fi invatat din greseala cu antrenorii straini si din schimbarile prea dese.Tot ei erau eroi in finala de anul trecut, acum sunt demoni?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.