Alte știri din fotbal
Rapid i-a găsit înlocuitor lui Baroan: „Suntem înțeleși! Îl luăm împrumut cu opțiune de cumpărare”
0
Florin Bratu numește atacantul român #1 al momentului: „El e etalonul. Le are pe toate”
0
Două amicale perfectate de Farul Constanța în cantonamentul de iarnă » Test cu oponenta din Superliga
0
Mihai Stoica îl ridică-n slăvi: „Acest jucător este cea mai mare surpriză din istoria modernă a fotbalului românesc!”
6
Știri din fotbal internațional
Start în Atalanta - Inter, ultimul meci pentru Cristi Chivu în 2025
0
Marele susținător al lui Louis Munteanu, șocat și dezamăgit de poza în tricoul lui FCSB: „A făcut intenționat!”
0
Istorie la Cupa Africii! Tocmai au obținut prima lor victorie la un turneu final
0
S-a întors Radu Drăgușin! Cum s-a descurcat în Crystal Palace - Tottenham, prima apariție oficială după 332 de zile
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Motivul pentru care stațiunile de schi din Alpi sunt abandonate în fiecare ...
Adevărul
Povestea incredibilă a lui „Edgar Davids de România”: „Mă punea ...
GSP SPECIAL
Moscova le arată rușilor că deține controlul asupra Kupiansk cu soldați ...
Libertatea
Mai mare porcarie nu am auzit de cand sunt ... daca chiar e adevarat (ca ziarele de sport din ro au zero credibilitate ) nu o sa faca nici o treaba. O sa le bage pe fete in ceata total cu venirile si plecarile astea. Ca sa faca treaba trebuia sa stea cu ele in fiecare zi, in timp sa formeze o echipa unita si puternica, atfel e apa de ploaie ...
Nu cred ca Olchim are rival in campionat, dar totusi asta cu vin doar la meciuri e cam bataie de joc... zici ca a venit Mesia si face vreun favor
Pe mine ma ingrijoreaza tare acest lucru ...sper sa fie doar o stire eronata
Ar fi trebuit putin orgoliu, e totusi vorba de Oltchim!!! Inteleg ca are responsabilitati in Danemarca, as fi inteles daca spunea ca le rezolva si pe urma se dedica clubului.... dar asta ar fi insemnat un contract pe 2,3 ani, nu doar 4 luni!!!
Ar fi trebuit putin orgoliu, e totusi vorba de Oltchim!!! Inteleg ca are responsabilitati in Danemarca, as fi inteles daca spunea ca le rezolva si pe urma se dedica clubului.... dar asta ar fi insemnat un contract pe 2,3 ani, nu doar 4 luni!!!
Wow, oare cum de au acceptat asa ceva??? Si in campionat?? Cum naiba sa transforme complet echipa cand o s-o antreneze 2,3 saptamani din 4 luni???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.