Alte știri din fotbal
Ședință printre macarale » Prezentare inedită în Superligă! Și mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Dar dacă Mbappe e cel mai bun jucător din istorie? » 5 concluzii neconvenționale după sferturile CM 2026: slavă Domnului, Yamal nu e Messi!
0
Premieră în istoria Campionatului Mondial: planul FIFA a funcționat perfect
0
Argentina - Elveția 3-1 » Magia lui Alvarez și prostia lui Embolo o trimit pe Argentina în semifinalele Mondialului!
3
Lui Bellingham nu i-a convenit ce a declarat Tuchel: „Da, bine. Mă rog. Poate nu știe cum e”
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Pacat ca o super echipa ca CSM Bucuresti,nu are suporteri,e echipa fanion a Romaniei in handbal si la anul,dupa ce ia titlul,se va bate la semifinalele CL unde e foarte posibil sa ajunga!
ba ce chitrosi astia, unu nu'mi da si mie un likens :((
Ce vorbesti?E un adevarat chin sa joci la ei in deplasare.Pur si simplu ti se inmoaie picioarele,nu te poti auzi cu un coechipier aflat la 3 m mai in colo.Fosnetul pungilor de pufuleti si sunetul spartului de seminte sunt de-a dreptul asurzitoare:))))
Si? Nu criticam conceptul in sine.... sa se dea bani catre sport. Nu stiu ce sa cred cand aud ca banii astia se duc catre niste suporteri... poate merita, dar eu voiam sa stiu cati bani s-au dat exact!!! Ca e plata publica, sa fie publica!!!
si'o punga de seminte!
Ce a ajuns sa faca omul pentru o bucata de piine...
angry birds de inchiriat :))))))))))))))))))))))))))
Macar e galerie de fotbal, nu ca "Stupid sheeps'', 0aie t0anta !
astia-s precum lautarii ... pt o punga de seminte iti canta toata noaptea ...
Ca sa-si faca un ceai calmant sa i-a un tampon de virgina si sa-l puna in apa fierbinte !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.