Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
0
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă: ratare imensă pentru gazde
0
Clasament în Liga Campionilor: 18 meciuri de la aceeași oră » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
se pare ca fara Sania si ala....pasarila e cam greu...meciul cu Slovacia va fi decisiv... Cu Argentina si cu furnizorii de puncte din Australia nu am trebui sa avem probleme... Hai ROMANIA!!!
acum un gol,dar era si egal! (dupa -7!!!).
E pacat ce se intampla.NU AVEM MENTALITATE DE INVINGATORI.¡¡Nu stim sa ne concentram si sa conservam un rezultat atunci cand suntem in avantaj.Din pacate asta se intimpla aproape la toate sporturile de echipa,este un virus intern nu stim sa castigam¡si cand te gandesti ca suntem ,,inventatorii handbalului,,de 3 ori campioni mondiali daca nu ma insel.CE VREMURI¡¡N.MUNTEANU .V.STANGA.MARICEL.VOINEA.etc .PACAT astazi putea sa fie un nou inceput¡¡
da, da ei sunt sarbi...revin la 2
hopa, acuma 1
ba, acum dupa alte 2 minute au numai 2!
ce-i cu vaicareala asta? ASTAZI este un fenomen obisnuit in handbalul mare, ca pot sa ai 5-6 goluri avantaj si aceasta sa fie remontat la fel de repede! Cateva reusite de portar, contraatacuri taioase si gata. Si sarbi au condus cu 7 si in 2 minute au ajuns la 4!
Sunt urmasul lu` Biro Pista si Decse Pal [Burebista si Decebal ], asa ca hai Romania si hai Ungaria . Un Roman cu sange Unguresc in vene !!!
daj numai 4!
nu vom avea rezultate fara investitii si fara juniori, sali de joc, conditii...Ce cauta PALEU la handbal ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.