SPORTURI » HANDBAL » GYOR - OLTCHIM (ÎN TUR: 24-22), JOI, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Sandy are o mobilitate fantasticà este printre primele trei in forma maxima la Oltchim mai e Katarina ,Yuliya care chiar merita sa joaca finala sa speram ca bat unguroaicele si joaca finala chiar merita.Succes Sandy si bafta echipei.
pai nu se contrazic, am spus doar ca Barbosa n-a jucat bine in tur! adica 1 meci. mie Navarro nu imi place desi mai apara uneori...
Hotaraste-te o data, cele doua comentarii arata ca te contrazici singur. Adevarul e ca mie nu prea imi place Barbosa. Vrea mult, nimic de zis. Insa greseste enorm. Desi e exploziva in atac si artagoasa in aparare, mai are multe de pus la punct la capitolul tehnica. Mie imi place Navarro in schimb. Mi se pare o achizitie foarte buna, din pacate cu Gyor nu a prins mai nimic, insa s-a "scos" putin cu golul din poarta in poarta.
o sa faca un meci la fel de prost ca intotdeauna, este cea mai proasta investitie din toate timpurile facuta de OLTCHIM.
asta joaca singura ,nu paseaza ,scapa mingea ,chiar nu vede nimeni ca nu se incadreaza in jocul echipei?
oricum Barbosa imi place! cam toate strainele se prezinta bine in lotul Oltchimului mai putin Navarro si Pineau.
esti pe naiba!! si tu esti o mercenara ca Stanca doar ca nu ai plecat acum, pleci in vara. de ce ai semnat cu alta echipa? si de ce n-ai facut un meci mare in tur? varzo?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.