Alte știri din fotbal
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
0
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
4
Știri din fotbal internațional
„Central” controversat la Anglia - Argentina » „Arbitrul preferat al lui Leo Messi” are o statistică de speriat!
0
Fost câștigător al Ligii Campionilor, arestat! A fost încătușat într-un scandal de corupție
0
Delegarea „arbitrului preferat al lui Messi” pentru semifinala Argentina - Anglia i-a indignat pe britanici: „În ciuda teoriilor conspirației”
0
Tricoul lui Vozinha de la Mondialul 2026, vândut pentru o sumă record! A depășit echipamentele lui Alisson și Neuer
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Io chiar nu înțeleg pt ce va agitați ... Chiar nu va era clar ca lotul aliniat era submediocru!?
Hahahahahahahahahahaha!!! Asta e valoarea!!! Hahahahahahahaha!!!
le-ai zis binisor...daca din ce ai amintit ziceai ca 2 jucatoare sunt portari iar *** face acelesi greseli si in campionat..nu inteleg de ce nu fac o selectie corecta...avem fete in campionat mult peste aceste..novice
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Leșinate, nu vin sa se califice. Vreau rapid acasă. Rușine sa le fie! Multe nu au valoare și totuși sunt selecționate.
Burcea continua sa zica ca ne duce la Olimpiada :). Ca si pe Norvegia putem sa o invincem in turneul preolompic. Eu am emotii deja pt. meciul cu Thailanda ! Inca 2 sau 3 ani si Alexandtu Dedu va distruge tot handbalil !
Ești în eroare, lotul e mai bun decât banca tehnica, respectiv cu jucătoare perfecte am antrena și noi.
LOGIC ! Aceasta ne este valoarea si nimic mai mult ! Doar cu NEAGU nu se poate ! Restul echipei sunt mediocriotatea intruchipata!
Totusi sa ne intelegem : Seraficianu NICI o secunda NICIUNA jucata in liga nationala. Savu nu are treaba cu handbalul, Dinca *** este retrasa din handbal, Polocoser joaca cate 5 minute pe meci la Baia-Mare. Neagu iesita din forma, Buceschi in viteza a 3-a foarte lenta ( nici o depasire ). Au jucat handbal cât de cât Ostase, *** ( in aparare ), Laslo, Dedu si Dumanska atat. Nu inteleg cum poti selectiona handbaliste care nu joaca ??? Este peste *** mea de a gandi. Las cateva nume aici. Sorina Tîrcă, Alicia Gogârla, Elena Dache. Fetele sunt foarte crispate din cauza mentalitatii din Romania. *** plang si nu se bucura deloc de acest sport superb.Și pe strada in Romania oameni sunt foarte tristi. Poate este o explicatie !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cata penibilitate, cata mediocritate.
si Burcica zice sa nu-l mai criticam aici...nu esti bun antrenor...fa-te zidar,instalator..lasa pe altcineva..si Neagu e mai castigata daca se da...infectata si vine acasa...nici nu intram pe teren daca stiam ca sunt asa slaba...cand liderul joaca praf...restul la cine se raporteaza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.