Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
unde e fata aia cu calculele?
Antrenor danez sau norvegian.
le iubim si noi, postacii, le iubim, vrei si traducere?!
lasa, ca are cine sa le iubeasca :)
"bravo" fetelor, va iubim, v-ati grabit la "pomana pocului", aveti grija de silueta, va iubim...
nu v-ati saturat de cele 10 minute permanente in meciurile echipelor romanesti? tadici, pleaca mai repede
E clar ca ala de a postat comentariul la care ai dat replay nu e zdavan la cap , intrebarea e : -Tu esti ? Eu cred ca suferi de paranoia .
Exemplu clar pentru la ce duce antistelismul atunci cand nu e tratat la timp. Se ajunge la paranoia, schizofrenie si in cele din urma sinucidere prin infigerea unghiei in carotida. Antistelismul poate fi tratat daca e depistat la timp. Pentru cei care prezinta simptome se recomanda saritul de la etaj. Daca apar manifestari neplacute (dupa ce ati sarit de la etaj) consultati medicul (de dincolo de lumea asta). Sanatate multa!
Păi parcă trecusem de Polonia...Cel puțin din declarațiile sportivelor noastre...
Stiti care e treaba ( nu ma refer strict la meciul de aseara )? Sportul trebuie privit cu detasare , nu mai prezinta incredere , nu merita sa investesti sentimente in el.Noi ne imbolnavim de inima rea si aia (alea) poate au trantit meciul . Si apropo , nu mi-a intrat in cont nici macar 1 eurocent din banii luati pe transferul lui Chiriches !!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.