Alte știri din fotbal
Mircea M. Ionescu, fost cronicar și comentator sportiv în epoca de aur, a murit la vârsta de 80 de ani. „Legendă!”
3
Petrolul a debutat cu victorie, iar Ricardo Sousa anunță: „Am vorbit cu președintele, ăsta e obiectivul!”
1
Ionel Dănciulescu a identificat marea problemă a lui Dinamo: „Nu funcționează”
1
Nuno Campos reclamă: „Nedrept! Cred că toată lumea poate vedea”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
De la RO-Alert, la o atmosferă incendiară » Mesaj trivial cât toată peluza + moment de reculegere ignorat
0
Dinamo și-a recolantat autocarul, ca să scape de vișiniu! Gafa care sare în ochi
17
Lewis Hamilton și-a lovit omul în boxele Ferrari
0
Economia Germaniei e atât de jos încât își deschide magazinele și duminică, ...
Libertatea
Cum arătau vacanțele românilor la mare în comunism. Discoteci, concursuri ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
John Lough, fost reprezentant NATO la Moscova: „Rusia va fi în căutarea ...
Libertatea
Ea sau Simona. Dacă va câștiga Simona turneul de la Wimbledon, va purta ea drapelul. Dacă nu, balanța se înclină spre Cristina Neagu.
Trebuie sa fie purtatoarea de drapel pentru delegatia noastra la Rio. Daca nici prin prisma acestei performante nu merita (sau mai bine zis, "conducerea" considera ca nu merita) atunci nu stiu ce-ar mai trebui sa faca (pt voi, sa apara la pagina 5, la Capatos, in ***, s.a.).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitari! De ce nu e pe prima pagina?
Asta e ceva intradevar maret! Multi citesc stiri si spun ca e normal. Nu realizeaza de fapt cit e de greu sa fii acolo sus! E o realizare exceptuionala, pentru Cristina Neagu, pentru familie, pentru antrenori, pentru Romania, pentru sportul Romanesc! Bravo! Ma gindesc acum la gimnastele care i-si "bleimuiesc" antrenorii ca au fost foarte exigenti. Poate le pare rau pentru medaliile optinute......Sau reuseau fara "ei"?
Merita,bv chiar ma bucur pt ea.E o jucatoare completa,si frumoasa.
Cristina, ești cea mai bună. Te iubim, mult succes și la Olimpiadă.
felicitari si mult succes in continuare!!!
merita din plin...o sportiva de exceptie,o romanca ce ne reprezinta cu cinste si onoare tara!mii de felicitari,CRISTINA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.