Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Mecla asta de Petrache nesuferit de om a ajuns la lapte si miere la furat Bani Publici anchetat si arestat
FURAT banii populatiei e al vostru mare primarita cu procent de 12 la suta
cu 20000E pe luna vine 240.000 pe sezon(gulden are 10000 resp 120.000,suma e mare(cred ca numai csm putea sa ofere atat,gyor a fost prima echipa care s-a retras..se lupta cu amorim pe post, iar vardar..a prelungit contractele celo 2interi iar bud ii oferea 160000..pb o sa vina tot din partea lui neagu care v-a trebui intodeauna sa fie de 2ori mai buna decat celalalte jucatoare..
norma nu trebuia sa fie primarita cu un procent de 12 la suta axcuma poate fura si cu firmele capuse atac la bani plublici FURATI ba e legalizat oamenii platesc fraieriii
ATATA TIMP CAT LA PRIMARIE E NORMAL SA NE MANANCE CAINI PE STRADA COPII , NU VAD DE CE NU AR FI NORMAL SAI PLATEASCA 300 000 SALAR
Bai ***, DA ,este normal pt. cea mai buna handbalista din lume ! Daca primarul general era de la PNL sau USR era totul in regula ,Da ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PSD asta a facut mereu,a smecherit banul public.N-am spus "a furat" sau "a bagat mana pana la umar" ... CSM a castigat Liga Campioanelor fara Neagu,a castigat cel mai important trofeu din handbal cu un buget cat al unei echipe din prima liga de fotbal cu pretentii de play off....Doar ca la fotbal bugetul se aduna,de la televiziuni, de la finantator,din vanzari bilete si jucatori (unii spun ca si din vanzari de meciuri : ) ) acolo unde s-a bagat primaria a iesit mereu scandal si s-a lasat cu catuse.
Daca primariile nu sustin sportul nu va place...cand il sustin iar nu e bine..cine sa va inteleaga?? Voi stiti ca nu intreaga finantare a clubului e din bani publici....da asa-i cand nu ai ce scrie..
de la Firea si pana la ultimul angajat de la CSM Bucuresti, toate disciplinele, trebuiesc arestati! noi nu platim taxe pentru asa ceva! la parnaie!
E normal prin prisma faptului ca psd e un partid de mitomani (poate chiar de...MITOCANI!) ,de hoți și tâlhari iar Cum zevniciaia aia (ghici ciuperca Ce-i! )de primărita completează ,,tabloul,,nelegiuitilor,,încadrarea e perfecta!Acum asteptam sa se trezească și adormiți de la Curtea de conturi și sa ia masurile ce le-a luat la Cluj,Timișoara și alte orașe. ..sau poate ca în. ...cătunul bucurești legea exista doar în ...bancurile cu prosti!!!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.