Alte știri din fotbal
Bordușanu îi ține în joc de glezne: discuțiile pentru plecarea de la Dinamo au intrat în impas! Ce club voia să-l transfere
0
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
1
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
1
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Trecut de coșmar pentru eroul Austriei la Mondial » A suferit aceeași gravă accidentare de trei ori
0
Lautaro, primul gol la o Cupă Mondială: „Asta e tot ce contează”
0
Harry Kane tocmai l-a depășit pe Ronaldo, urmează Pele? » Clasamentul actualizat al golgeterilor all-time de la Cupa Mondială
0
Africa de Sud - Canada, prima șaisprezecime de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Impozitele tale sunt si la Rapid. Asta pentru informarea ta. dai la 1:07:22 pe youtube, astept scuzele tale.
E bine ca mai ai timp sa urmaresti cate "o jumatate de repriza" si iti poti da cu parerea, meciul ala cu Bietigheim a fost unul in conditii speciale, nu ma astept sa le stii daca te-ai uitat doar la "o jumatate de repriza" pentru ca mai mult ca sigur nu ai vazut esentialul. Oricum de ce crezi tu ca Bietigheim e o echipa slaba? Ca idee, Rapidul are cam cele mai mari sanse sa joace cu Bietigheim, sa vedem si meciul ala sa imi spui cum ti se par nemtoaicele. Cat despre Vasile, no comment, arata in sfarsit a antrenor mare, are reactii chiar foarte bune in ultima vreme, dar nu cred ca ai vazut asta in meciul cu Bietigheim cand echipa suferea destul de mult pe faza ofensiva el a luat decizia sa joace 7 cu 6 si fetele au facut-o aproape de perfectiune impotriva unei echipe foarte artagoase si rapida, echipa care nu te prea iarta cand ai poarta goala, o echipa cu repuneri rapide, cu toate astea nu s-a luat niciun gol cu poarta goala si am castigat un meci pe care l-am crezut pierdut prin minutul 15 al primei reprize.
Ce treaba are politizarea sportului romanesc cu lipsa rezultatelor internationale? Tocmai un rapidist s-a gasit sa vorbeasca despre arbitraje :))))) voi nu aveti simtul penibilului ma? Ati uitat cum ati castigat titlul de sezonul trecut? Daca e sa vorbim despre "drama queen", stai linistit, nimeni nu o poate depasi pe penibila aia de Ciuca, aia a fost in stare sa ceara eliminare pentru adversara pe motiv ca i-a dat cu mingea spre fata, saracuta a uitat ca pusese mana si s-a aparat sa nu o loveasca mingea, apoi tot ea fugea dupa arbitru si cersea eliminare :))))
Ai si tu o mica bucurie ....
Și vreo 15p penalizare să aibă și rapidul o șansă.
Ia mai uita-te odata pe you tube la reluare ca in direct nu au dat-o...Cat despre rezultate internationale...de cand a venit Neagu ce a castigat CSM?Cati ani sunt de atunci?E pe locul 1 in grupa de calificare si ce garanteaza asta?Apropo,daca castiga Liga(CSM) sunt primul care ma bucur ca doar sunt si impozitele mele acolo,nu-i asa?
Ce tare esti,"gagiule"!Mi-ai aratat tu mie...
Are Neagu ''bubele'' ei dar la momentul respectiv chiar a fost lovita in fata . Si meciul a fost pierdut pe mana noastra in primul rand si pe forma exceptionala a portaritei Davidsen !!! . Iar diferenta de talie este clar un mare avantaj al CSM-ului .....
Poate trebuia sa vezi tot meciul, sa te uiti pe clasament si apoi sa iti dai cu parerea. Asa e corect.
…sau, ca să fie treaba și mai clară, trebuia pusă o bandă cu scandări rasiste la adresa…cum cărei echipe?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.