Alte știri din fotbal
Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Covăsnenii pot face un pas uriaș spre promovare
0
Turcii anunță: Vlad Chiricheș, primul transfer pregătit de Mirel Rădoi la Gaziantep
0
Ultrașii dinamoviști au luat o decizie radicală după scandalul siglei: „Miza este mai mare decât orice loc în clasament!”
0
Gabi Balint a deschis ușa casei, la Sângeorz-Băi » Spumos la 40 de ani de la Sevilla: „În timp ce mergeam să bat penalty-ul, îl înjuram în gând pe Lăcătuș”
1
Știri din fotbal internațional
AC Milan a pus pe lista de transferuri vedeta echipei
0
Uluitor ce se întâmplă la Real: Tchouameni și Valverde s-au bătut și astăzi, după incidentul de ieri! A ajuns la spital să fie cusut!
0
Monchi, înapoi în La Liga! Destinație-surpriză pentru fostul director sportiv al Sevillei
0
Italienii dezvăluie unde s-a dus Chivu la ora 5 dimineața! » „Singur în mașină, Cristian decide să facă o nebunie”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
0
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Trump forțează finalul războiului cu Iranul. Detalii din oferta de pace de ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Bai, voi luati bani ptr articolul asta ? noi daca scriem un comm, il citim inainte sa il postam, sa fim siguri ca nu am scris ceva gresit...asta desi nu ne trage nimeni la raspundere..iar voi va bateti joc de cei care va platesc ! intai scrii ca ," Starul partidei a fost unul echilibrat, ambele JUCATOARE mergând cap la cap " apoi faci o greseala uriasa !!! zici ca Csm este in avantaj la rezultatele directe, desi a pierdut afara cu 19-20, iar acasa a castigat cu 23-22. deci domnule ziaristu ` , cine este in avantaj ?
valcencele pierd pe mana..antrenorului,fricos,mentine in teren 2jucatoare slabe(la ultimul atac putea incerca altceva...avea solutii Zamfiresc,Da Silva)Glibko si Liscevic cele mai slabe
Din pacate la ultima faza arbitrii au favorizat csm, dictand pasi care nu au fost....
o repriza buna,csm puncteaza prin linia de 9m si pivot(Cvijici pare cea mai buna pana acum)valcencele nu gasesc solutii in aparare(un 6-0 clasic poate e mai indicat)
"CSM București e nevoită să câștige disputa cu Vâlcea pentru a avea avantajul rezultatelor directe." ????? Daca este 21-20 tot CSM este in avantaj ?????????????????????????????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.