Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Citesc ce declara acest antrenor si ma enervez. Cum adica, daca va fi demis? Asteapta sa fie demis? Eram convins ca si-a dat deja demisia. Cand o sa mai vedem oameni cu onoare in Romania?
Nu ţin de scaun. Ar fi cea mai mare uşurare pentru mine dacă voi fi demis", a declarat Voina,Nu ţin de scaun. Ar fi cea mai mare uşurare pentru mine dacă voi fi demis", a declarat Voina, Ei bine ! Si pentru toti iubitorii de handbal din Romania , cea mai mare usurare va fi cand scapam de Voina. Vedeti ce usor este, generam aceleasi sentimente. JOS VOINA!!!
Bun simt in Romania?! Se da jos cineva de pe scaun in Romania?! In romania nici Legea nu poate da jos omu' de pe scaun!
a spus cineva ca Spania si Franta nu au valoare??? Un meci de handbal care se termina egal, sau castiga o echipa la un gol in ultima secunda, este un meci in care norocul joaca un rol foarte important. Atat Norvegia ca si Spania , au condus si cu 5-6 goluri, Romania totusi a revenit. Si asta nu se datoreaza antrenorului, ci unor jucatoare care au tinut Romania in spate la campionatul asta.
STIMATE VOINEA CU NATIONALA GATA,ACUM URMEAZA SA TERMINI IMPREUNA CU FAMILIA[?]SI OLTCHIMUL.PARIU?
:) Nu te-ai trezit din vise? :) Tu chiar crezi gargara cu galacticele??? Tu chiar crezi ca Spania si Franta nu au valoare si s-au calificat in semifinale doar pe seama ghinionul altor echipe?! Atunci iti doresc somn usor in continuare! Romania a iesit pe usa din dos, pentru ca nu este cu nimic peste valoarea altor 6-7 echipe. Nici nu e sub ele, dar fetele nu sunt superjucatoare deloc! Astfel diferenta se face exclusiv la concentrare, spiritul de echipa, seriozitate.
te busea rasul ca puteam sa luam aurul?? Cu toate ca Romania a jucat dezastruos in meciurile decisive, a fost la o un sut aparat de un egal cu Norvegia, si la un gol anulat pe nedrept cu Spania. In semifinale putea sa se intample orice. Romania chiar are valoare sa ia aurul, lucru recunoscut altii, DIN PACATE ROMANIA NU A AVUT ANTRENOR LA ACEST CAMPIONAT MONDIAL.
La inceputul CM GSp a facut un sondaj pe aici.Peste 60% din votanti credeau ca luam aurul.Ma busea rasul,nu alta.Asa sunt romanii,ii ia valul in sport ca si in politica.Acum toti injura echipa.Alta proba de paranoia.Atat putem,ma!Avem potential in multe domenii,dar avem si talentul de a ne da singuri cu stangul in dreptul!Cand o sa recunoastem asta si o sa punem osul la treaba si o sa lasam gargara,o sa luam si aur,unde vreti!
se vede ca ne au lipsit jucatoarele eu cred ca o sa-l demita pe radu voinea
Hal de comentariu "Nu ţin de scaun. Ar fi cea mai mare uşurare pentru mine dacă voi fi demis" ... RUSINE!!!! sa vina un antrenor care vrea sa faca performanta ... nu un MEDIOCRU ... si mi se pare de prost gust sa dea vina pe niste jucatoare care au fost totusi selectionate de el ... DAR BINEINTELES CA NU ... in loc sa ne gandim la viitor,cum au facut celelalte echipe ... noi mergem cu NORA!acut si ea un meci bun cu Ungaria si toata lumea o lauda!Rsia are 10 jucatoare noi si tot e in
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.